Piłka nożna. Za nami weekend w klasach O, A Jarosław [WYNIKI, RELACJE, ZDJĘCIA]

kostek, mtr, kara
Czuwaj Przemyśl wysoko ograł ekipę z Młodowa
Czuwaj Przemyśl wysoko ograł ekipę z Młodowa Łukasz Solski
Za nami weekend w klasach O, A Jarosław. Grała jarosławska okręgówka, przemyska A klasa i w lubaczowskiej A klasie został rozegrany jeden mecz zaległy. Zapoznajcie się z wynikami meczów.

Klasa O Jarosław

Piłkarze z Morawska przegrywali już 0:2 i 1:3, by ostatecznie zremisować 3:3. Czuwaj wiosnę rozpoczął od wysokiego zwycięstwa.

GKS Orły – Huragan Gniewczyna 0:3 (0:3)

Bramki: J. Słysz 1-karny, Piątek 11, 29.

Orły: Wojdyła - Tokarz, Kiernozek, Stec ż, Balawender - Olech, Włoch, Przytuła (77 Demeńczuk), Nycz (70 Paluszek), Jucha (46 Dudek) - Pempuś. Trener: Grzegorz Olech.

Gniewczyna: Drzystek – Borcz ż, Ł. Wojtas, K. Słysz, Rajtak ż (88 Gardziel) – K. Niemiec (74 Przeszło), Nikanovich, Ostrowski ż (68 Kotliński ż), Krzanowski, J. Słysz (84 B. Słysz) - Piątek ż. Trener: Patryk Szewc.

Sędziował: Ł. Łamasz (Jarosław).

Dla Huraganu mecz w Orłach zaczął się znakomicie, bo już po 11 minutach prowadził dwoma bramkami. W 29 minucie kolejnego gola dołożył Marcin Piątek i stało się jasne, że goście są bardzo bliscy zwycięstwa. Mimo starań miejscowych do końca meczu nie udało im się zdobyć choćby bramki honorowej.

POZOSTAŁE MECZE:
Narol - Szówsko 0:3 vo;

Zarzecze – Radymno 0:3 vo;

Święte - Leszno 2:1 (2:0) K. Kisielewicz 26, D. Zubrzycki 44 - Gołębiowski 89, Mucha (Sanoczanka) w 9 min. nie strzelił karnego;

Pawłosiów – Morawsko 3:3 (2:0) Wańkowicz 14, 30, Wilk 74 - Szuflita 71-wolny, M. Pajda 76-karny, Szuflita 79-karny;

Czuwaj – Młodów 6:0 (2:0) Furtyk 15, 19, 57, Sanocki 59, Pałys 48, Zając 63;

Ostrów – Gorzyce 0:0;

Lubaczów – Skołoszów 4:3 (2:1) Krzemiński dwie, Hojdak, Basznianin – K. Buczkowski, Modny dwie;

Kańczuga – Grochowce 3:0 (2:0) P. Gurak 3-karny, 53-karny, Struś 44, Struś (Kańczuga) nie wykorzystał karnego;

Kaszyce – Stubno 0:1 (0:1) Noga 7, Lasek (Biało-Czerwoni) nie strzelił karnego.

Czuwaj Przemyśl pokonał Zryw Młodów 6:0 w meczu jarosławskie...

Klasa A Lubaczów

W zaległym meczu z rundy jesiennej Błękitni Futory ograli Roztocze Ruda Różaniecka 5:2. Błękitni mieli dużą przewagę i już do przerwy prowadzili trzema bramkami. Goście zrewanżowali się dwoma golami po zmianie stron.

- Spotkanie toczyło się w ciężkich warunkach – przyznał Przemysław Hamułka, prezes Błękitnych.

Błękitni Futory – Roztocze Ruda Różaniecka 5:2 (3:0) Żrałka dwie, Bem, Owca, K. Kudyba - Łysiak, Sikora.

Torki – Wyszatyce 8:0;

mecze Fredropol – Dubiecko i Nakło – Maćkowice 5 maja.

Pauza: Medyka.

11 marca swoje 20. urodziny obchodziła Sandra Guziewicz (wszystkiego najlepszego!). Poznajcie zawodniczkę reprezentującą na co dzień barwy Eurobudu JKS Jarosław.

Piłka ręczna. Sandra Guziewicz to zjawiskowa zawodniczka Eur...