Piłka ręczna, 1 liga kobiet. Drużyna Sanu Jarosław dostała lanie w Kielcach i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli

KostekZaktualizowano
Grzegorz Kostka
San Jarosław zaliczył kolejny nieudany wyjazd, prezentując fatalną skuteczność w ataku i słabą grę w defensywie.

Korona Handball Kielce - San Jarosław40:14 (17:6)

San: Dziura - Brzozowska, Borowska 1, Bartuzel, Zięba 4, Gałat, Mazur, Kostuch 6, Stachowicz, Kucajda, Pazdro 2, Galas 1 . Trener: Łukasz Rybak.

Kary: 8 i 14 minut. Widzów 150.

Pierwszą bramkę rzucił dopiero w 9. minucie przy stanie 6:0, a drugą dorzucił dopiero w 14. minucie. Kolejne minuty były trochę lepsze, jednak nie na tyle, aby udało się zmniejszyć przewagę gospodyń, które w końcowych minutach dorzuciły jeszcze kolejne bramki, schodząc na przerwę z jedenastoma golami zapasu.

Po zmianie stron miejscowe nie oszczędziły jarosławianek i zdobywały kolejne bramki powiększając przewagę. Dorównywać im próbowała Wiktoria Kostuch, autorka sześciu trafień, ale brakowało jej wsparcia ze strony koleżanek, aby powalczyć o mniejsze rozmiary porażki.

POZOSTAŁE WYNIKI: MTS Żory - AZS AWF Wrocław 45:24 (27:11); SPR Olkusz - AZS Poznań 45:41 (19:20); Karkonosze Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śląska 25:24 (13:11); Urbis Gniezno - Cracovia przeł. na 24,11. Pauza SPR Gliwice.