Piłka ręczna, 1 liga. SPR Orzeł Przeworsk przegrał w Kielcach z SMS

Borykający się z kłopotami kadrowymi Orzeł, dzielnie walczył, jednak z Kielc wraca bez punktów.

SMS II Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 38:32 (19:16)

SPR Orzeł: Barnaś, Szczepaniec, Kędzior - Wlazło 2, Mroszczyk, Starzecki 5, Jewuła 3, Dutka, Kubisztal 2, Świerk 6, Małecki 3, Czapka 6, Kubik 4, Bednarz1. Trener Michał Kubisztal

Kary: 8 i 6 min

Widzów: 100.

Gospodarze na sześć bramek odskoczyli w 12 min. I wydawało się, że będą nadawać ton rywalizacji na boisku. Ambitna gra przeworszczan pozwoliła im jeszcze przed przerwą zniwelować dystans do trzech trafień. Po zmianie stron goście złapali kontakt w 34 min. przegrywając tylko 19:20. W kolejnych minutach miejscowi znów odskoczyli na pięć bramek. Kolejny zryw przyjezdnych pozwolił im na zmniejszenie dystansu do trzech trafień. Niestety w końcówce skuteczniejsi byli gospodarze i to oni zgarnęli pełna pulę punktów.