Piłka ręczna 2 liga. Dziesiąty triumf Orła Przeworsk, Stal II Mielec odprawiła Busko

Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) wygrał po raz 10.
Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) wygrał po raz 10. Grzegorz Kostka
Nasze drużyny tym razem zagrały na plus. Orzeł wygrał po raz dziesiąty, Stal pokonała Busko.

Stal II Mielec - Tężnia Busko Zdrój 32:27 (15:13)

Stal II: Kołacz 1, Strzelczyk - Draguła 3, Straż, Osmola 12, Czajkowski, Chojecki, Krzysztofek, Kilian 2, Sobczyk 7, Polechoński, Król 2, Wanatowicz 4, Dzierga 1, Nycek. Trener: Tomasz Sondej.

Kary: 8 i 4 min.

Widzów 50

Stal tym razem zaczęła nie najlepiej, ale w końcówce pierwszej połowy wypracowała sobie przewagę, która utrzymała, a nawet powiększyła po przerwie, co dało jej końcowe zwycięstwo.

Azoty Unia II Tarnów - Orzeł Przeworsk 24:34 (12:18)

Orzeł: Maj, Kędzior, Szczepaniec – Kubik 8, Kozdroń 2, Czapka 8, Andrusiewicz, Styczeń 2, Gancarz 1, Bakowski 2 cz [44-faul], Karabanowski, Wlazło, Kornafel 6, Świerk 4, Thomas 1, Leja. Trener: Sebastian Pelc.

Kary: 6 i 16 min.

Widzów 50

Niepokonany Orzeł problemy z gospodarzami miał tylko w pierwszych minutach spotkania, kiedy to miejscowi prowadzili nawet 6:3. Z czasem Orzeł opanował sytuację na boisku, w bramce kilkoma interwencjami popisał się Adrian Szczepaniec i przyjezdni doprowadzili do remisu i zaczęli odskakiwać. W drugiej połowie goście grali spokojnie kontrolując przebieg meczu.