Piłka ręczna. Handball Rzeszów rozgrywki pierwszej ligi rozpoczął od porażki z Wesołą Warszawa

kostek
Tym razem Handball Rzeszów wiele powodów do radości nie miał.
Tym razem Handball Rzeszów wiele powodów do radości nie miał. Handball Rzeszów
Historyczny dzień dla Handballu Rzeszów. Dziewczyny z Rzeszowa zadebiutowały w rozrywkach 1 ligi piłkarek ręcznych, ale na początek przygody niestety nie miały wiele do powiedzenia.

Od pierwszych minut na parkiecie rządziły przyjezdne. Gospodynie pierwszą bramkę zdobyły dopiero w 8 minucie przy stanie 0:6 po rzucie Julii Ginalskiej. Słaba pierwsza połowa zarówno w ataku jak i obronie ustawiła mecz. Druga połowa niestety lepsza nie była, a przyjezdne kontrolując przebieg gry powiększyły swoją przewagę.

Handball Rzeszów – Wesoła Warszawa 19:37 (8:19)

Handball: Stapińska, Margiel – Ginalska 3, Tereszak 1, Płocica 2, Wolak 1, Szczęsna 4, Lasek 1, Harpula 2, Puchalska 2, Osękowska, Jamrozik 1, Ziajka 2, Nycz, Szklarz. Trener Jakub Bober

Kary: 10 i 4 min.