Piłka ręczna. Kolejna porażka JKS San Jarosław. AZS AWF Warszawa lepszy na Podkarpaciu

Amanda Szymborska (z piłką) tym razem rzuciła tylko trzy bramki.
Amanda Szymborska (z piłką) tym razem rzuciła tylko trzy bramki. Grzegorz Kostka
Szczypiornistki 1-ligowego JKS San Jarosław, nie dały rady w meczu z AZS AWF Warszawa. Gospodynie już na początku spotkania dały odskoczyć rywalkom.

Gospodynie zaczęły fatalnie. Po ośmiu minutach przegrywały 1:5, a po następnych pięciu było już 2:8 i stało się jasne, że będzie bardzo ciężko osiągnąć korzystny rezultat. Kolejne minuty pierwszej połowy, to fatalna skuteczność miejscowych i kolejne trafienia przyjezdnych, co przekładało się na powiększająca się przewagę akademiczek z Warszawy.

Pierwsze minuty po przerwie dawały nadzieję na lepszą grę gospodyń. JKS San zdobył trzy bramki z rzędu i zniwelował dystans do siedmiu bramek. Niestety kolejne cztery bramki z rzędu przyjezdnych, szybko dały im jedenaście bramek przewagi i pewność w rozgrywaniu kolejnych akcji. Końcowy wynik mógł być korzystniejszy dla gospodyń, ale w całym meczu na siedem wykonanych rzutów karnych, JKS San trafił tylko trzy.

JKS San Jarosław - AZS AWF Warszawa 18:32 (8:17)

JKS San Mitura,Kubisztal, Kulpa - Bartoszek 1, Pazdro 1, Wojtaszek, Borowska 3, Wicińska 6, Zięba 2, Stachowicz, Świerk, Fedor, Rychlicka, Motowidło, Szymborska 3, Dębiak 2. Trener Michał Kubisztal.