Piłkarska giełda transferowa na Podkarpaciu - sprawdź najnowsze notowanie

Przemysław Markocki
Zobacz najświeższe informacje na temat transferów w podkarpackich klubach. Od II do IV ligi. Kto przyszedł, kto odszedł, a kto jest w kręgu zainteresować. Sprawdź.

II LIGA

RESOVIA
ZMIANY - przybyli: Piotr Chlipała (Sandecja Nowy Sącz), Artur Minasjan (Ararat Erewań, Armenia), Mateusz Siedlarz (Przebój Wolbrom), Adrian Bergier (Kolejarz Stróże); Piotr Marynowski (Stal Mielec); Waldemar Sotnicki (KSZO Ostrowiec) Mariusz Cichosz (Błękitni Ropczyce);
w kręgu zainteresowań:-;
ubyli: Michał Benkowski (Bałtyk Gdynia), Piotr Kamiński (powrót po wypożyczeniu do Lecha Poznań ME), Witold Jakubowski (Wisłok Wiśniowa) Tomasz Król (Polonia Przemyśl), Bartosz Madeja (Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Korab (Kolbuszowianka?), Marcin Pietrucha (drugi zespół), Mariusz Wiktor (wypożyczenie do Rzemieślnika Pilzno).

STAL RZESZÓW
ZMIANY - przybyli: Wojciech Fabianowski (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Rzucidło (powrót z wypożyczenia do Wisłoki Dębica), Taras Mazur (powrót z wypożyczenia do MKS-u Kańczuga, zasili drugą drużynę), Mateusz Orzechowski (Raków Częstochowa), Tomasz Wietecha (Stal SW), Janusz Iwanicki (Wisła Płock);
w kręgu zainteresowań: -;
ubyli: Wojciech Reiman (Polonia Bytom), Ibrahim Sunday (Zagłębie Lubin?), Emanuel Udoudo (Stal Kraśnik), Paweł Mroczka (Karpaty Krosno), Tomasz Wróbel (powrót po wypożyczeniu do Sandecji Nowy Sącz).

III LIGA
IZOLATOR BOGUCHWAŁA
ZMIANY - przybyli: Marek Czopko (bez klubu), Sławomir Przybyła (Karpaty Krosno);
ubyli: Dawid Bobowski (Plantator Nienadówka, grający trener), Jarosław Kuter (Wisłok Wiśniowa).

KARPATY KROSNO
ZMIANY - przybyli: Tomasz Wacek (trener, Victoria Kraków), Grzegorz Raus (II trener), Marcin Łukaczyński (Partyzant Targowiska),Sławomir Sienicki (Strzelec Frysztak), Paweł Sedlaczek (Polonia Przemyśl), Kamil Prach (juniorzy), Jacek Koncewicz (juniorzy), Damian Garlak (Juniorzy Karpat), Robert Drąg (Kolejarz Stróże);
w kręgu zainteresowań: Paweł Mroczka (Stal Rezszów);
ubyli: Daniel Ruszała (?), Maciej Biliński (Pogoń Leżajsk), Sławomir Przybyła (Izolator Boguchwała), Radosław Macnar (Igloopol Dębica), Jakub Popielarz (Lechia Gdańsk ME), Wasyl Grygorowicz (?), Lech Czaja (zawieszony), Bronisław Niżnik (trener?). sec

SIARKA TARNOBRZEG
ZMIANY - przybyli: Daniel Beszczyński (Stal Kraśnik), Bartosz Madeja (Resovia Rzeszów);
w kręgu zainteresowań: Piotr Kamiński (Resovia Rzeszów), Jakub Uznański (Mokrzyszów Tarnobrzeg);
ubyli: Daniel Chorab (Wisła Sandomierz), Łukasz Dziedzic (Stal Kraśnik).
STAL MIELEC
ZMIANY - przybyli: Arkadiusz Marszałek (powrót do drużyby), Marcin Cygnarowicz, Kamil Hul, Mateusz Świechowski, Jakub Zaskalski (drużyny juniorów);
w kręgu zainteresowań: Kamil Tułacz, Kacper Horodeński, Kamil Borowski, Patryk Krzystyniak, Paweł Zieliński, Mateusz Kochanowski, Szymon Kardyś, Grzegorz Łącz (z drużyny juniorów)
ubyli: Paweł Ciuła (powrót do Woli Mieleckiej, trenuje z Kolbuszowianką), Łukasz Korab (powrót do Resovii, trenuje z Kolbuszowianką), Krystian i Rafał Pydych (Partyzant Targowiska), Kornel Kołacz? (Kolbuszowianka), Maciej Gozdecki (SpVgg Oberhausen - V liga niemiecka).

STAL SANOK
ZMIANY - przybyli: -;
ubyli: Marcin Borowczyk (Partyzant Targowiska), Artur Burkiet (szuka klubu), Mateusz Faka (Cracovia ME), Mateusz Janiec (LKS Pisarowce), Grzegorz Kuzian (nie wznowił treningów), Paweł Szpiech (Przełom Besko).

UNIA NOWA SARZYNA
ZMIANY - przybyli: Krzysztof Bigas i Dominik Paul (z drużyny juniorów);
ubyli: Kamil Mierzwa? (studia).

WISŁOKA DĘBICA
ZMIANY - ubyli: Mateusz Rzucidło (powrót do Stali Rzeszów), Damian Mądro (Wisłok Wiśniowa), Mariusz Wolański, Michał Wolański (obaj Pogoń Leżajsk), Adrian Konrad (Partyzant Targowiska), Mateusz Kantor (Górnik Zabrze), Mirosław Pokrywka (Czarni Jasło?).

IV LIGA
BŁĘKITNI ROPCZYCE
ZMIANY - przybyli: Antoni Hajnas (trener), Patryk Moskwa (wznowił treningi), Piotr Kozioł (Czekaj Ropczyce), Bartłomiej Darłak (Lechia Sędziszów);
w kręgu zainteresowań: Jakub Cetnarski (powrót po wypożyczeniu z Orląt Radzyń Podlaski);
ubyli: Mariusz Cichosz (Resovia), Łukasz Bieszczad (szuka klubu).

IGLOOPOL DĘBICA
ZMIANY - przybyli: Krzysztof Chmiel, Adrian Brzostowski (powrót z zagranicy), Radosław Macnar (powrót po wypożyczeniu z Karpat Krosno), juniorzy: Hubert Hendzel, Piotr Syguła;
w kręgu zainteresowań:, Lech Czaja (Karpaty Krosno);
ubyli: Paweł Micek (Rzemieślnik Pilzno).

JKS JAROSŁAW
ZMIANY - przybyli: trener Jarosław Zając, Adam Fabiński (Strumyk Malawa), Bartłomiej Raba (powrót z wypożyczenia do Orląt Radzyń Podlaski), Paweł Łukasik, Sebastian Sykuła (Skawinka Skawina), Andrij Muzyczuk (MFK Kowel, Ukraina), Andrij Małek, Wiktor Kossak (FK Mikolajew, Ukraina), Andrij Vaskovets (Halyczyna Drohobycz, Ukraina), Witold Dziedzic (Olender Sól);
ubyli: trener Jerzy Strączkowski, Mariusz Zajchowski (Sokół Sieniawa), Maciej Mikłasz (szuka klubu).

KOLBUSZOWIANKA
ZMIANY - przybyli: Ireneusz Stagraczyński (powrót z zagranicy), Norbert Król (Sokół Kolbuszowa Dolna); w kręgu zainteresowań: Kornel Kołacz (Stal Mielec), Paweł Ciuła (Start Wola Mielecka, ostatnio na wypożyczeniu w Stali Mielec), Łukasz Korab (Resovia), P. Pik (Sokół Kolbuszowa Dolna); ubyli: Kamil Terlaga, Tomasz Selwa (Sokół Kolbuszowa Dolna), Grzegorz Wróblewski (studia). mj

LIMBLACH ZACZERNIE
ZMIANY - przybyli: Dariusz Pęgiel (Ikarus Tuszów Narodowy), Rafał Leśniowski (Chemik Pustków), Piotr Stachyra (Raniżovia), Marcin Smężeń (Korona Rzeszów), Kamil Sekuła (Pogoń Leżajsk), Grzegorz Bierzyński i Martin Radoń (Start Wola Mielecka), Bartosz Kuźniarski (Czuwaj);
ubyli: Artur Cach i Grzegorz Chorzępa (obaj studia w Warszawie), Karol Nowak (koniec wypożyczenia) i Damian Ślęczka (CCC Dąbrówki?), Marcin Dycha (Pogoń Leżajsk?).
LZS TURBIA
ZMIANY - przybył: trener Daniel Kijak (Olimpia Pysznica), Adam Bochniak, Konrad Tokarski, Piotr Torba (Stal Stalowa Wola), Robert Pelc (powrót z zagranicy);
w kręgu zainteresowań: Bartłomiej Łątka (LZS Podwolina), Piotr Młynarczyk (Bukowa Jastkowice);
ubyli: Łukasz Bajgierowicz (Janowianka Janów Lubelski?).

MKS KAŃCZUGA
Zmiany - przybyli: Dariusz Wiącek (wznowił treningi), Maciej Skawina (Gacovia Gać), Łukasz Stańko (powrót z Cresovii Krzeszowice), Artur Skop (Włókniarz Rakszawa);
w kręgu zainteresowań: -
ubyli: Łukasz Jagieła (Huragan Gniewczyna), Taras Mazur (Stal Rzeszów), Szymon Grabowski (Wisłok Strzyżów), Andrzej Dobek (?), Łukasz Laska (powrót do Orła Przeworsk), Paweł Łański (powrót do Orła Przeworsk), Jacek Groch (kontuzja), Kamil Trąbka (Grom Handzlówka?), Marek Florek (Orzeł Przeworsk).

ORZEŁ PRZEWORSK
Zmiany - przybyli: Krzysztof Mirek (Wisłok Świętoniowa), Łukasz Bursztynka (Sokół Sieniawa), Patryk Broda (powrót ze Stali Mielec), Paweł Chlastawa (Pogórze Rokietnica), Paweł Łański (powrót z MKS Kańczuga), Miłosz Lewandowski (Stal Rzeszów), Rafał Murawski (Crawley Town), Marek Florek (MKS Kańczuga);
w kręgu zainteresowań:
- ubyli: Mariusz Wiktor (Rzemieślnik Pilzno), Andrzej Danielak (Avia Świdnik), Jakub Dragan (Górnovia Górno?), Rafał Leja (powrót do Włókniarza Rakszawa).

PARTYZANT TARGOWISKA
ZMIANY - przybyli: Mirosław Kalita (trener, Pogoń Leżajsk), Rafał Pydych, Krystian Pydych (obaj Stal Mielec), Marcin Borowczyk (Stal Sanok), Adrian Konrad (Wisłoka Dębica), Mateusz Wolański (Wisłoka Dębica);
w kręgu zainteresowań: Dominik Mazur (LKS Żyrakow);
ubyli: Andrzej Biały (trener, Start Rymanów), Wojciech Biały, Tomasz Biały, Marcin Ginalski (Start Rymanów), Marcin Łukaczyński (Karpaty Krosno).

POLONIA PRZEMYŚL
ZMIANY- przybyłi: Łukasz Gawlik (Granica Stubno), Paweł Kitor (Czuwaj Przemysl), Tomasz Król (Resovia);
w kręgu zainteresowań: Ołeksander Horzow, Anatolij Steckiw, Ołeksij Fedoriuk, Mychajło Makohon (wszyscy Karpaty Lwów);
ubyli: Witalij Tyrkało (powrót na Ukrainę), Paweł Sedlaczek (Karpaty Krosno), Łukasz Jurkowski, Jakub Dziedzic (obaj studia w Krakowie), Maciej Szramowiat (szuka klubu).
POGOŃ LEŻAJSK
ZMIANY - przybyli: Maciej Biliński (Karpaty Krosno), Robert Kurosz (Nadnarwianka Pułtusk), Mariusz Wolański, Michał Wolański (obaj Wisłoka Dębica), juniorzy: Sarzyński Franciszek, Mateusz Staroń, Michał Pietrycha; w
kręgu zainteresowań: Marcin Dycha (Limblach Zaczernie);
ubyli: Roman Fedak (powrót do Sokoła Sieniawa), Mirosław Kalita (trener w Partyzancie), Kamil Sekuła (koniec wypożyczenie ze Stali Nowa Dęba, trenuje z Limblachem Zaczernie), Paweł Kędzierski, Daniel Serafin (Dąbrówki), Arkadiusz Kaszowski (nie podjął treningów, szuka klubu), Łukasz Krasowski (kontuzja).

RZEMIEŚLNIK PILZNO
ZMIANY - przybyli: Paweł Micek (Igloopol Dębica), Michał Wilczyński (Igloopol Dębica, ostatnio wypożyczenie Unia Tarnów), Mariusz Wiktor (wypożyczenie, Resovia);
w kręgu zainteresowań: Mateusz Miśtak (Tuchovia Tuchów), Michał Fitoł (Lechia Sędziszów), Marcin Moraniec (Czarnovia);
ubyli: Andrzej Wójcik (wyjazd zagraniczny), Łukasz Ryndak (studia, Brzostowianka), Krzysztof Nalepka (koniec kariery), Mirosław Mroczek, Łukasz Wereszczyński (Brzostowianka).

SOKÓŁ NISKO
ZMIANY - przybyli: Marcin Bąk, Grzegorz Dyba (KP Zarzecze), Wojciech Sobiło (Olimpia Pysznica);
ubyli: Bartłomiej Frankiewicz, Piotr Niemiec (KP Zarzecze), Marek Mrzygłód (Tłoki Gorzyce?).

STRUMYK MALAWA
ZMIANY - przybyli: Paweł Kowalczyk (Sokół Sieniawa), Paweł Sienko, Wiktor Solarz (Korona Rzeszów), juniorzy: Mateusz Cyrnek, Rafał Gaweł, Rafał Stawarz, Mateusz Szczepański;
w kręgu zainteresowań: Mateusz Bąk (Dynovia), Marcin Pietrucha (Resovia), Arkadiusz Dykas (Orły Rzeszów);
ubyli: Rafał Rajzer (Korona Rzeszów).

WISŁOK WIŚNIOWA
ZMIANY - przybyli: Bartłomiej Bogacz (Unia Tarnów), Jarosław Kuter (Izolator Boguchwała), Damian Mądro (Wisłoka Dębica), Bartosz Zięba (powrót z Wisłoka Strzyżów), Łukasz Dyka (powrót po półrocznej przerwie), Witold Jakubowski (Resovia), trener Andrzej Jaskot;
ubyli: Piotr Baran, Marek Klamut (szukają klubów), Michał Gruszczyński (wyjazd na studia), trener Krzysztof Korab (MKS Kańczuga), Grzegorz Kuta (wyjazd za granicę), Przemysław Nycz (praca w innym mieście).

ŻURAWIANKA ŻURAWICA
ZMIIANY - przybył: Marcin Dmitrzyk (Czarni Bolestraszyce);
w kręgu zainteresowań: Dawid Gleń (Rada Orzechowce), Kamil Folwarski (Czuwaj Przemyśl);
ubyli: trener Rajmund Gorczyca (rezygnacja), Rafał Olcha, Mariusz Olcha (obaj powrót do V-ligowego Pogórza Rokietnica).

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

v
vigo

A czemu Czaja z Karpat jest zawieszony ?

O
Ojciec Dyrektor

A wiecie kto jest na zdjęciu? Najlepszy zawodnik V ligi okręg Krosno!! Przełom Besko Rulez!!!

h
haha

Grom Wyszatyce szuka zawodników:))))

Dodaj ogłoszenie