Piłkarska giełda

    Piłkarska giełda

    gkrol

    Nowiny

    Nowiny

    Wychowanek Stali Rzeszów, Dorian Sworobowicz, po powrocie z Kanady był próbowany w zespole Strugu Tyczyn, ale wskutek słabej postawy w sparingach "wypadł"

    Wychowanek Stali Rzeszów, Dorian Sworobowicz, po powrocie z Kanady był próbowany w zespole Strugu Tyczyn, ale wskutek słabej postawy w sparingach "wypadł" z orbity zainteresowań trenera Leszka Rejusa. Na zdjęciu: przepuszcza do bramki strzał Witolda Barana z rzutu wolnego w przegranej 2:3 potyczce z Głogovią. ©JANUSZ WITOWICZ

    Już za 9 dni, 2 marca, wznawiają rozgrywki piłkarze II ligi, wśród nich zespół Tłoków Gorzyce. Tydzień później wiosenny alert zostanie ogłoszony na trzecim i czwartym froncie. Jedne kluby szykują wzmocnienia, inne notują straty - o zmianach kadrowych w podkarpackich drużynach informujemy w drugim notowaniu giełdy transferowej.
    Wychowanek Stali Rzeszów, Dorian Sworobowicz, po powrocie z Kanady był próbowany w zespole Strugu Tyczyn, ale wskutek słabej postawy w sparingach "wypadł"

    Wychowanek Stali Rzeszów, Dorian Sworobowicz, po powrocie z Kanady był próbowany w zespole Strugu Tyczyn, ale wskutek słabej postawy w sparingach "wypadł" z orbity zainteresowań trenera Leszka Rejusa. Na zdjęciu: przepuszcza do bramki strzał Witolda Barana z rzutu wolnego w przegranej 2:3 potyczce z Głogovią. ©JANUSZ WITOWICZ

    II liga

    TŁOKI Gorzyce
    Przybyli: -
    W kręgu zaintresowań: -
    Ubył: Bartosz Rachowski (Górnik Łęczna).

    III liga

    POLONIA Przemyśl
    Przybyli: Piotr Badowicz (Stal Stalowa Wola), Wiesław Montsko (Pogoń Leżajsk), Mariusz Sawa (Lublinianka).
    W kręgu zainteresowań: Paweł Michalski (Łęk Ostrów).
    Ubyli: Waldemar Jaroch (Babiś-Syrenka Roźwienica), Robert Piętka (Stal-Herb Sanok).
    POGOŃ Leżajsk
    Przybyli: Tomasz Karasiński (Łada Biłgoraj), Grzegorz Kolisz (Pogoń Staszów).
    W kręgu zainteresowań: Grzegorz Łuczyk (Sparta Brodnica), Mirosław Pokrywka (Rafineria/Czarni Jasło), Wojciech Pszeniczny (Wisłoka Dębica).
    Ubyli: Dawid Bobek (Rafineria/Czarni Jasło), Wiesław Montsko (Polonia Przemyśl), Waldemar Nowak, Jacek Tomczak i Waldemar Urban (szukają klubu).
    POGOŃ Staszów
    Przybyli: Wojciech Ozimek i Krzysztof Rośmiarek (Górnik Łęczna), Marcin Pasionek (Korona Kielce), Leszek Pisz (ostatnio Śląsk Wrocław), Paweł Zegarek (Cacovia).
    W kręgu zainteresowań: Rafał Dudek (Czarni Połaniec).
    Ubyli: Szymon Gryz (Korona Kielce), Jacek Iwanicki (Górnik Łęczna), Grzegorz Kolisz (Pogoń Leżajsk), Robert Razakowski (Odra Opole), Robert Sierpiński (szuka klubu).
    SIARKA Tarnobrzeg
    Przybyli: -
    W kręgu zainteresowań: Robert Dąbrowski (Górnik Wieliczka), Marek Rybkiewicz (Arka Gdynia).
    Ubyli: -
    STAL Stalowa Wola
    Przybyli: Artur Koniarczyk (Górnik Łęczna), Adrian Sobczyński (GKS Bełchatów), Tomasz Wietecha (po kontuzji); Marcin Drabik, Marek Drozd, Paweł Sroka (z rezerw).
    W kręgu zainteresowań: Marek Gwóźdź (MKS Kańczuga), Szymon Jarosz (San Kłyżów).
    Ubyli: Piotr Badowicz (Polonia Przemyśl), Tomasz Bieńko (Lewart Lubartów?), Rafał Majkowski (Dolcan Ząbki?), Daniel Purzycki (wyjechał za granicę).
    WISŁOKA Dębica
    Przybył: Janusz Wolański (Ceramika Opoczno)?
    W kręgu zainteresowań: Dominik Gawle i Tomasz Gawle (Kolejarz Dębica), Maciej Palczewski (Wisła Kraków, ostatnio Dalin Myślenice), Bogdan Pieniążek i Przemysław Wiszyński (Rzemieślnik Pilzno).
    Ubyli: Paweł Małodziński (Team Przecław), Janusz Wolański (ponownie Ceramika Opoczno?).

    IV liga podkarpacka

    AZS WSSG STRUG Tyczyn
    Przybyli: Arkadiusz Kiszka (MKS Kańczuga), Dawid Mosior (Izolator Boguchwała).
    W kręgu zainteresowań: Łukasz Jankowski (Jedynka-Stal Rzeszów), Piotr Kilar (Górnovia Smak-EKO), Wojciech Zieliński (Resovia Resgraph).
    Ubyli: Krzysztof Chłanda (Jedynka-Stal Rzeszów), Tomasz Pikiel i Mariusz Szczepanik (wyjechali do USA), Mariusz Bajda, Witold Grudniewicz, Przemysław Pasek (przerwali treningi).
    BŁĘKITNI Ropczyce
    Przybyli: -
    W kręgu zainteresowań: Jacek Dąbrowski i Arkadiusz Gera (Stal Mielec, ostatnio Wisan Skopanie), Krzysztof Furdak i Mariusz Sumara (Stal Sanok).
    Ubyli: -
    GŁOGOVIA
    Przybyli: trener Jerzy Szeliga (ostatnio zawodnik Jedynki-Stali Rzeszów).
    W kręgu zainteresowań: Piotr Sala (Górnovia Smak-EKO), Grzegorz Skórski (Jedynka-Stal Rzeszów).
    Ubyli: trener Tomasz Kaczyński; Andrzej Pado (przerwał treningi po powrocie z KS Budy Głogowskie), Tomasz Stybak (wyjechał do USA).
    GÓRNOVIA Smak-EKO
    Przybyli: Tomasz Korzenny (Raniżovia), Paweł Orszak i Piotr Tereba (wychowankowie).
    W kręgu zainteresowań: -
    Ubyli: Piotr Sala (po powrocie z USA, Głogovia), Piotr Kilar (AZS WSSG Strug Tyczyn?), Grzegorz Wilk (szuka klubu).
    IZOLATOR Boguchwała
    Przybyli: Bartosz Bober (powrócił z USA), Marcin Więcek (Stal Łańcut), Tomasz Barć, Łukasz Pyza, Michał Wrona (wychowankowie).
    W kręgu zainteresowań: Szymon Grabowski (Resovia Resgraph).
    Ubyli: Waldemar Klimczak (wyjeżdża do USA), Dawid Mosior (AZS WSSG Strug Tyczyn?), Krzysztof Syniec (nie podjął treningów).
    JEDYNKA-STAL Rzeszów
    Przybyli: Łukasz Jankowski (Orzeł Przeworsk).
    W kręgu zainteresowań: Daniel Ruszała (Krośnianka), Krzysztof Chłanda (AZS WSSG Strug Tyczyn).
    Ubyli: Łukasz Jankowski (AZS WSSG Strug Tyczyn), Jerzy Szeliga (Głogovia, trener).
    JKS Jarosław
    Przybyli: -
    W kręgu zainteresowań: Wojciech Kunicki (Włókniarz Rakszawa).
    Ubył: Wiesław Litwin (nie podjął treningów).
    KOLBUSZOWIANKA
    Przybyli: Łukasz Kret, Wojciech Szydło, Paweł Tokarz (wychowankowie).
    W kręgu zainteresowań: Wojciech Dąbek (Stal II Alibi Stalowa Wola), Witold Wybraniec (Crasnovia).
    Ubyli: -
    MKS Kańczuga
    Przybyli: Maciej Futoma (Orzeł Przeworsk), Grzegorz Podstolak (wychowanek), Henryk Słysz (Huragan Gniewczyna).
    W kręgu zainteresowań: Józef Fleszar (Babiś-Syrenka Roźwienica).
    Ubyli: Marek Gwóźdź (Stal Stalowa Wola?), Paweł Dąbek i Piotr Dąbek (Orzeł Przeworsk?), Arkadiusz Kiszka (AZS WSSG Strug Tyczyn).
    NAFTA Jedlicze
    Przybyli: trener Mieczysław Tomkiewicz (LKS Głowienka); Tomasz Kowalik (Zamczysko Odrzykoń), Łukasz Kut, Bartłomiej Smosna, Sebastian Szurek, Wojciech Wierdak (wychowankowie).
    W kręgu zainteresowań: Marcin Tarnawski (Krośnianka).
    Ubyli: trener Wojciech Florczak; Bogusław Młocek, Jacek Młocek (nie podjęli treningów).
    RAFINERIA/CZARNI Jasło
    Przybyli: Dariusz Bernacki (powrót z USA, ostatnio Stal-Herb Sanok), Robert Cionek (Glinik Gorlice), Sławomir Stopa (Wisłoka Nowy Żmigród).
    W kręgu zainteresowań: -
    Ubyli: Mirosław Pokrywka (Pogoń Leżajsk).
    RESOVIA RESGRAPH
    Przybył: Szczepan Szeliga (Elektrociepłownia Rzeszów).
    W sferze zainteresowań: -
    Ubyli: Maciej Biliński, Daniel Bartłomowicz (?), Sławomir Lepianka (leczy kontuzję), Wojciech Zieliński (AZS WSSG Strug Tyczyn).
    RZEMIEŚLNIK Pilzno
    Przybyli: Wojciech Mędrek, Artur Oskandy (wychowankowie), Jacek Szymaszek, Sławomir Szymaszek (z rezerw).
    W kręgu zainteresowań: Marcin Gąsior (Unia Tarnów), Wojciech Łazarz (AVA Grądy), Tomasz Michoń (Chemik Pustków), Mariusz Pielech (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kazimierz Podraza (LZS Łęki).
    Ubyli: Krzysztof Cygan (nie wznowił treningów), Tomasz Klich (wyjechał do USA), Bogdan Pieniążek, Przemysław Wiszyński (Wisłoka Dębica?).
    SANOVIA-GEOKART Lesko
    Przybyli: Maciej Kuzicki (Stal-Herb Sanok), Tomasz Pałysz (Szarotka Uherce).
    W kręgu zainteresowań: Piotr Stefanowski (Naprzód Rydułtowy), Ireneusz Zarzyka (Górnik Strachocina).
    Ubyli: Ryszard Jaszczur (szuka klubu), Przemysław Lasek i Ireneusz Piotrkowski (nie podjęli treningów), Mariusz Nieznański (Leśnik Baligród), Witold Tarnolicki (Górnik Wieliczka?).
    STAL Mielec
    Przybyli: -
    W kręgu zainteresowań: -
    Ubyli: Tomasz Abramowicz (wyjechał za granicę), Andrzej Jaskot (szuka klubu).
    STAL-HERB Sanok
    Przybyli: Bartłomiej Kawski (Wawel Kraków), Rafał Węgrzyn (LZS Zarszyn).
    W kręgu zainteresowań: Krystian Węgrzyn (Przełom Besko).
    Ubyli: Krzysztof Furdak i Mariusz Sumara (Błękitni Ropczyce?), Maciej Kuzicki (Sanovia-Geokart Lesko).
    STAL II ALIBI Stalowa Wola
    Przybył: trener Krystian Muskała.
    W kręgu zainteresowań: -
    Ubyli: trener Bogusław Szopa; Wojciech Dąbek (Kolbuszowianka?), Krzysztof Harasiuk i Zenon Śnios (Sokół Nisko), Paweł Kiec (Janowianka), Łukasz Pachla, Artur Podsiadły (szukają klubu), Antoni Ślusarczyk (Orzeł Rudnik?).
    UNIA Nowa Sarzyna
    Przybyli: Jacek Kuraś (LKS Łętownia), Tomasz Ziarek (wznowił treningi).
    W sferze zainteresowań: -
    Ubyli: -

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Galerie zdjęć

    Wideo