Piłkarska sobota na Podkarpaciu - zapraszamy na relację tekstową ze spotkań 1, 2, 3 i 4 ligi [RELACJA LIVE]

Red
Łukasz Solski
Za nami sobotnie i niedzielne mecze 1, 2, 3 i 4 ligi piłkarskiej. Sprawdźcie wyniki!

1 liga:

Stal Mielec – Drutex-Bytovia Bytów 2:2 - RELACJA SZCZEGÓŁOWA

2 liga:

Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik 4:0 RELACJA I ZDJĘCIA
1:0 Trąbka 27. 2:0 Łętocha 70, 3:0 Lętocha 90, 4:0 Łętocha 90+
W 64. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wasiluk (ROW)
W 66. minucie kolejne wykluczenie. Tym razem dwie żółte kartki otrzymał Polak (ROW)
W 69. minucie bramkarz obronił karnego wykonywanego przez Gębalskiego.

ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4:2 - RELACJA
1:0 Łuczak 5, 1:! Ropski 10, 2:1 Księżniakiewicz 21, 2:2 Łuczak 27, 3:2 Bryła 38, 4:2 ? 61

3 liga:

JKS 1909 Jarosław - MKS Trzebinia 2:0 - RELACJA
1:0 Purcha 22, 2:0 samobójcza 56

Resovia - Chełmianka Chełm 0:0 RELACJA
W 71. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną otrzymał Chodziutko (Chełmianka)

Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:4 RELACJA
0:1 Wrona 25, 0:2 Hul 38, 1:2 Pajnowski 60, 2:2 Kruczyk 87, 2:3 Korolowski 89, 2:4 Jurczak 90+

Niedziela:
Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów 0:1 (0:0) - RELACJA
0:1 Bętkowski 66

W 26. min Spartakus fauluje w polu karnym. Czerwona kartka dla Skrzypka z ekipy gospodarzy. Bramkarz broni strzał Reimana z karnego. W 62. min Bętkowski ze Stali nie strzelił karnego, obronił bramkarz.

Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice 3:0 (2:0) - RELACJA
1:0 Botvynnyk 22-rzut wolny, 2:0 Białasik 39, 3:0 Botvynnyk 75

4 liga:

Polonia Przemyśl - Wisłok Strzyżów 4:1 (1:1) - ZDJĘCIA
1:0 Piątek 11-karny, 1:1 Znamieńczyków 45, 2:1 Wanat 61, 3:1 Szpakowski 69, 4:1 Głuszko 78

W meczu 29. kolejki 4 ligi Polonia Przemyśl wygrała z Wisłokiem Strzyżów 4:1.Polonia Przemyśl - Wisłok Strzyżów 4:1 (1:1) Bramki: 1:0 Piątek 11-karny, 1:1 Znamieńczyków 45, 2:1 Wanat 61, 3:1 Szpakowski 69, 4:1 Głuszko 78.Mecz zaczął się z 10-minutowym opóźnieniem, ze względu na spóźnienie drużyny gości.

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl wygrała z Wisłokiem Str...

GeoEko Ekoball Stal Sanok pokonał u siebie Rzemieślnika Pilzno 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył w 81. minucie Bartosz Sieradzki.

GeoEko Ekoball Stal Sanok pokonała u siebie Rzemieślnika Pil...

Sokół Sieniawa - Unia Nowa Sarzyna 2:1 RELACJA I ZDJĘCIA
1:0 S. Padiasek 45+1, 1:1 K. Błajda 77, 2:1 Kapuściński 87

Piast Tuczempy - KS Wiązownica 1:1 - RELACJA, ZDJĘCIA
0:1 Rop 73, 1:1 Aab 80
W 65. minucie za faul czerwoną kartką został ukarany Demski (Piast).

4 liga. Piast Tuczempy zdołał wywalczyć remis z Wiązownicą m...

Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica 1:2 RELACJA
0:1 Wanat 12, 1:1 Fedan 23, 1:2 Syguła 66

Własne boisko nie służy Wisłoce Dębica podczas meczów derbowych. Ostatnio biało-zieloni wygrali u siebie w 2006 r., a jedną z bramek zdobył wtedy obecny trener Dariusz Kantor. Kolejne trzy potyczki z Igloopolem, w tym także w tej kolejce, padły łupem biało-niebieskich.Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1:2 (1:1)Bramki: 0:1 Wanat 13, 1:1 Fedan 25, 1:2 Syguła 66.Czytaj także: Igloopol pokonał Wisłokę na jej terenie w derbach Dębicy [RELACJA]

4 liga podkarpacka. Derby Dębicy dla Igloopola, który pokona...

Sokół Nisko - Granica Stubno 2:1 RELACJA
1:0 Tur 47, 2:0 Serafin 77, 2:1 Kot 89.

Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce 0:0 RELACJA