Piłkarska Wielka Sobota na Podkarpaciu. Grano na boiskach 1, 2, 3 i 4 ligi [RELACJA NA ŻYWO]

micz
Krzysztof Kapica
W Wielką Sobotę odbyły się spotkania na boiskach 1, 2, 3 i 4 ligi. Ciekawie było m. in. w Wólce Pełkińskiej, gdzie miejscowa Wólczanka w ostatnich minutach wywalczyła komplet punktów.

ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie z Siarką Tarnobrzeg ZDJĘCIA

Stal Stalowa Wola pierwszy raz zagrała w Boguchwale i przegrała z Olimpią Elbląg. Bohaterem był Wojciech Daniel, bramkarz drużyny gości.Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)Bramka: 0:1 Niburski 28. Zobacz także: 2 liga. Stal Stalowa Wola uległa Olimpii Elbląg [RELACJA]. Stal Stalowa Wola nie znalazła sposobu na Wojciecha Daniela

2 liga. Stal Stalowa Wola przegrała z Olimpią Elbląg 0:1. Bo...

W derbach 3 ligi Resovia Rzeszów zremisowała u siebie z Karpatami Krosno 1:1.Resovia - Karpaty Krosno 1:1 (1:0) Bramki: 1:0 Kaliniec 24; 1:1 Cempa 50.

3 liga. W derbowym meczu Resovia Rzeszów zremisowała z Karpa...

Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice 4:3 (1:3) - RELACJA, ZDJĘCIA
0:1 Czarnecki 18; 0:2 Krasuski 21; 1:2 Hul 39; 1:3 Krasuski 40; 2:3 Khorolskyi 76; 3:3 Więcek 83; 4:3 Gwóźdź 89

Wólczanka Wólka Pełkińska (czarne stroje) znów pokazała charakter odrabiając dwu bramkową stratę.

3 liga. Wólczanka lubi dramatyczne końcówki. Tym razem ekipa...

Motor Lublin – Stal Rzeszów 1:0 (1:0) - RELACJAOPINIE
1:0 Nowak 9
W 72. minucie Burkhardt (Motor) nie strzelił karnego (Wasiluk obronił). W 86. minucie Basista (Stal) obejrzał drugą żółtą kartkę.