Piłkarski weekend w klasach OAB Stalowa Wola [WYNIKI, STRZELCY]

ds, tp, sec, mw, micz
archiwum
Za nami kolejna seria spotkań w klasach OAB Stalowa Wola. Sprawdźcie wyniki!

Klasa O

Unia Nowa Sarzyna w 19 spotkaniach, straciła 100 bramek, trzy w ostatnim pojedynku w Woli Zarczyckiej. Dużo emocji przyniosło spotkanie pomiędzy Pogonią, a rezerwami Siarki Tarnobrzeg – jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w drugiej minucie, aby po 23 minutach przegrywać 1:2. Aż, 9 żółtych kartek pokazał arbiter w Zakrzewiu, w tym 7 dla gospodarzy. Lider tabeli stracił bramkę w 97 minucie i przegrał spotkanie u siebie.

Junior Zakrzów – ŁKS Łowisko 1:0 (1:0)

Bramka: Guściora 29.

Junior: Strąk – Świątek żk, Guściora, Zasadny żk, Macioszek (53 D.Wolak) – Panek, Brożyna żk (88 Kanos), Kułaga żk (70 T.Wolak żk), Laskowski żk (80 Gajda), Rożek żk (75 Malicki) – Kuciński. Trener: Rafał Oleniacz żk.

ŁKS: Olchowski – Socha, Bolka żk, Giza (46 Cynar), J.Delekta – Doktor, Nowak, Gumieniak, Olko, Snapov – Jarosz (46 Wach). Trener: Marek Mączka.

Sędziował Kopeć (Stalowa Wola). Widzów 250.

POZOSTAŁE WYNIKI: Azalia Wola Zarczycka – Unia Nowa Sarzyna 3:1 (1:0) Sypek 40, Sobota 62, Bieniasz 68 – Półtorak 48; Pogoń Leżajsk – Siarka II Tarnobrzeg 3:2 (3:2) Kruk 2,45, Miśko 34 – Lubaski 19, Krempa 22; Junior Zakrzów – ŁKS Łowisko 1:0 (1:0) Guściora 29; Stal Gorzyce – LZS Ździary 0:3 (0:1) Sobiło 19, Siudak 54, Madej 54; Sokół Kamień – Stal Nowa Dęba 0:1 (0:0) Wilk 90+7; KS Jarocin – Tanew Wólka Tanewska 1:4 (0:3) Wołoszyn 20, Piróg 37, Góreczny 41, Ciosmak 60 – dla gości; San Kłyżów – Transdźwig Stale 1:4 (0:3) Szlęg 16, Stąporski 32, Franus 42, Nóżyński 52 – dla gości; Stal II Stalowa Wola – Olimpia Pysznica 5:0

Klasa A1

Drugie zwycięstwo w sezonie odnotowała Koniczynka Ocice. Lider w meczu na szczycie minimalnie lepszy od trzeciego KSTŁK Stalowa Wola. Bukowa Jastkowice rozbiła Strzelca Dąbrowica.

WYNIKI: Jastkowice – Dąbrowica 4:0 (1:0) Szymanek 4, Kaczmarczyk 57, Uliasz 75, Szymanek 83; Chwałowice – KSTŁK Stalowa Wola 1:0 (0:0) Górniak; Rzeczyca Długa – Kopcie 5:3 (2:1) Zygmunt 15, 47, Szelest 30, Haliniak 62, Warchoł 70 - Sobala 19, 53, M. Kopeć 81; Wola Rzeczycka - Wrzawy 3:2 (2:1) Ogórek 5, Nietoperek 8, Skrzypek 77 - Rutkowski 24, 57; Skowierzyn - Jadachy 1:5 (0:0) Kawęcki - M. Wolan trzy, T. Wolan dwie; Lipa - Ocice 0:1 (0:0) Piątek; Skopanie - Grębów 2:2 (1:1) Kubiak 2, Lis 59 - Piechniak 41, Malyshonok 84.

Klasa A2

Co prawda lider tabeli, Francesco Jelna pauzował, lecz odbył się w tej kolejce inny ważny mecz, a mianowicie pojedynek drugiej z trzecią drużyną. Spotkanie w Starym Mieście było zacięte, wyrównane i zakończyło się podziałem punktów. Z takiego obrotu sprawy pewnie najbardziej zadowolony będzie właśnie lider.

WYNIKI: Rudnik nad Sanem – Podlesianka Kamień 1:5 (1:4) Guściora – M. Kowalski dwie, J. Marciniak, Bednarz dwie, Ulanów - Łętownia 3:3 (1:3) W. Tyczyński dwie, D. Hasiak - karny – A. Kusiak, A. Kopacz, D. Hasiak - samobójczy, Sójkowa - Brzyska Wola 2:0 (0:0) Butryn 62, Fila 77, Hucisko - Sarzyna 4:2 (1:1) M. Klocek, D. Loryś, Ł. Stępień, B. Siuzdak – K. Żuraw, A. Piekło, Stare Miasto - Jeżowe 2:2 (1:1) D. Sołek, W. Baj – Sudoł dwie, Górno - Podwolina 1:1 (0:1) K. Piersiak 66 – S. Kutyła 36. Pauza: Jelna.

Klasa B1

Żupawa wciąż przewodzi ligowej tabeli, dopisując kolejne 3 punkty do swojego dorobku. Rozstrzelały się także Cygany w meczu z Chmielowem, a hattricka w tym spotkaniu zanotował Durlak.

WYNIKI: Wola Baranowska – Żupawa 2-6 (1:2) Obłoza – A. Duma dwie, Wierzgacz, Kozieł, Wolak, Walski, Łagowski-samobójcza; Wielowieś – Krzątka 2:1 (2:1) Żarów, Przykuta – P. Adamczyk, Cygany – Chmielów 9:1 (8:0) dla gospodarzy Durlak trzy, Ostrowski dwie, Kozioł, B. Rożek, P. Tomczyk, samobójcza; Junior II Zakrzów – Sobów 0:2 (0:1) Ligman, Jochaniak; Serbinów – Sokolniki 2:4 (1:1) Sobieraj, Nyrnberg – Cąpała, Kułaga, Murdza, Bożek; Wydrza – Knapy 0:5 (0:3) Lewicki dwie, Świderski, Blicharz, Kolin; Trześń – Tarnowska Wola 1:1 (1:0) dla gospodarzy Dul.

Klasa B2

Piłkarze LZS Żabno zremisowali w Kurzynie 1:1, co należy uznać za niespodziankę w tej kolejce spotkań. Faworyzowani goście prowadzili do przerwy i wydawało się, że co najmniej dowiozą do końca korzystny rezultat. Gospodarze zdołali jednak wyrównać, dopisując bardzo cenny punkt do dotychczasowej zdobyczy.

WYNIKI: Turbia - Krzaki-Słomiana 3:2 (2:1) Turzyński 12, Oczak 29, Gromadzki 68 - Ł. Wolak, A. Lokaj, Zdziechowice - Zaklików 1:0 (1:0) M. Kowalczyk 70, Kotowa Wola - Bieliny mecz się nie odbył z powodu złego stan u boiska, Kopki - Glinianka 2:5 (1:1) G. Sztaba, Wójtowicz–samobójczy – Orłowski trzy, Wójtowicz, A. Siembida, Kurzyna – Żabno 1:1 (0:1) dla gości Oskroba 33, Stany - Przędzel 5:0 (1:0) M. Kruk 18, 74, K. Bednarz 49, K. Majchrzak 58, Ł. Kozioł 87. Pauza: Zarzecze.

Klasa B3

Rotunda Krzeszów odwróciła losy meczu z rezerwami Azalii Wola Zarzycka w drugich 45 minutach. Do przerwy Azalia prowadziła 4:2, ale Rotunda w drugiej połowie zdobyła trzy gole, a decydującą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Mateusz Madej.

WYNIKI: Łukowa – Wierzawice 1:7 (1:3) dla gości samob., Fimiarz dwie, Wawrzaszek, Przeszło, Wiśniowski, Kulpa-karny; Giedlarowa – Wólka Grodziska 2:1 (1:0) Młynarski, Rydzik - Leja; Azalia Wola Zarzycka II – Krzeszów 4:5 (4:2) dla gości Madej dwie, Klekacz-karny, Kopacz, Kulik, ; Kuryłówka – Brzóza Królewska 1:1 (1:0) Kyc 8 - Kołodziej 73; Groble – Harasiuki 1:1; Hucisko – Przychojec 0:3; Tarnogóra – Biedaczów 1:2.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani