Sportowy rozkład jazdy
FUTSAL
I liga: AZS Lublin - Heiro Rzeszów (n. 17.30). II liga: GKS Zarzecze - Futsal Team Przeworsk (n. 19), SPAR Łańcut - Stal Mielec (n. 18), Góral Tryńcza - Heiro II Rzeszów (n. 18).
HOKEJ
I liga: Hokej Poznań - UKH Dębica (s. 17, n. 15);
KOSZYKÓWKA
Mężczyźni - Polska Liga Koszykówki: Miasto Szkła Krosno - Slam Stal Ostrów Wlkp. (s. 18), pauza Siarka Tarnobrzeg; I liga: Max Elektro Sokół Łańcut - Spójnia Stargard (s. 17.30); II liga - gr. B: ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Stal Stalowa Wola (s. 18); gr. C: Zagłębie Sosnowiec - AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl (s. 17); III liga lubelsko-podkarpacka: Siarka II Tarnobrzeg - AZS AWF Biała Podlaska (n. 13.30), III LO Basket Zamość - Stal II Stalowa Wola (n. 13), Basket Biłgoraj - SSK Rzeszów (n. 16). Hensfort Przemyśl - AZS PWSTE Jarosław 25 listopada.
Kobiety - II liga: MLKS MOS Rzeszów - Żak Nowy Sącz (pt. 16.30, ul. Spytka Ligęzy).
PIŁKA NOŻNA
I liga: Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec przełożono nawiosnę.
II liga: Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg (pt. 18), Stal Stalowa Wola - Odra Opole (n. 13).
III liga (zaległe): Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza (s. 13), Unia Tarnów - Garbarnia Kraków (s. 13).
IV liga: zakończyła rundę jesienną.
Klasa O- grupa dębicka (zaległe): LKS Podleszany - Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 11), Czarni Trześń - Victoria Czermin (n. 11), LKS Wiewiórka - Radomyślanka Radomyśl Wielki (n. 13); gr. krośnieńska: wszystkie zaległe mecze przełożono nawiosnę; gr. rzeszowska: Jedność Niechobrz - Korona Rzeszów (pt. 20, stadion Resovii), Astra Medynia Gł. - KS Dąbrówki, Sawa Sonina - Strumyk Malawa, LKS Jasionka - Błażowianka Błażowa, KS Stobierna - Grom Handzlówka (wszystkie s. 13), Wisłok Strzyżów - Resovia II (s. 13.30), Crasnovia Krasne - Dynovia Dynów (s. 14), Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. (s. 16); gr. stalowowolska: Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk (s. 13), Sokół Kamień - LZS Ździary (s. 13), Strzelec Dąbrowica - Bukowa Jastkowice, Olimpia Pysznica - Unia Skowierzyn, OKS Mokrzyszów - KP Zarzecze, Jeziorak Chwałowice - LZS Jadachy, Sokół Sokolniki - Unia Nowa Sarzyna, Górnovia Górno - Wisan Skopanie (wszystkie n. 13), Stal II Stalowa Wola - Transdźwig Stale (n. 16, nasztucznym boisku).
KLASA A- Dębica, gr. 2: Głowaczowa - Ocieka (n. 11), Stasiówka - Żyraków (n. 13), Nagoszyn - Paszczyna (n. 13), Golemki - Lubzina (n. 13); Jarosław, gr. jarosławska: Munina - Pełkinie (n. 13.30), Ostrów - Manasterz (n. 13.30); Krosno: wszystkie zaległe mecze przełożono nawiosnę; Rzeszów, gr. 1: Przybyszówka - Zabajka (pt. 18, naResovii), Zaczernie - Niebylec (n. 12), Mogielnica - Czudec (n. 11.30), Budy Głogowskie - Trzciana (n. 14), Junak Rzeszów - Tyczyn (n. 15.30, Stadion Miejski), Trzebownisko - Hermanowa 26 listopada; gr. 2: Kraczkowa - Wola Dalsza (s. 14), Czarna - Brzóza Stadnicka (s. 14, naResovii); Wólka Niedź. - Dylągówka (n. 13), Rakszawa - Strażów (n. 14); gr. 3: Raniżów - Wadowice Górne (s. 13), Chrząstów - Złotniki (s. 14), Podborze - Przyłęk (n. 11), Dzikowiec - Breń Osuchowski (n. 13), Jaślany - Tuszyma (n. 14), Dulcza Wielka - Wola Chorzel. (n. 14).
KLASA B - Jarosław - gr. przeworska: Pantalowice - Sietesz (n. 11), Rozborz Dł. - Niżatyce (n. 12); Rzeszów, gr. 1: Stobierna-Krzywe - Wysoka Głog. (s. 14), Dąbrowa - Nowa Wieś (n. 11.30), Świlcza - Rudna Mała (n. 14), RKS Rzeszów - Tytan Rzeszów (n. 18.30, stadion miejski), mecze Rudna Wielka - Staroniwa Rzeszów, Mrowla - Bratkowice II przełożone na wiosnę; gr. 4: Łukawiec - Trzeboś (s. 13), Trzebuska - Smolarzyny (s. 13), Wólka Podleśna - Łąka (n. 11), Korniaktów - Budovia Budy Łańc. (n. 11), Palikówka - Białobrzegi (n. 12), Zalesie - Sitowianka Budy Łańc. (n. 14); gr. 5: Trzciana - Borowa (n. 11), Wola Mielecka - Kawęczyn (n. 14), Górki - Wierzchowiny (n. 14), Dębiaki - Chorzelów (n. 14); gr. 6: Kolbuszowianka II - APPN Mielec (n. 11), Kosowy - Trześń (n. 11), Ostrowy Tuszowskie - Malinie (n. 14), Dobrynin - Hucina (n. 14), Trzęsówka - Werynia (n. 14), Łączki Brzeskie - Kolbuszowa Dolna II (n. 14);
Okręgowy Puchar Polski * podokręgi Rzeszów/Dębica: Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce (s. 12), Izolator Boguchwała - Resovia (s. 11).
KOBIETY - II liga: Starówka Nowy Sącz - DAP Dębica (s. 12).
* W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi część spotkań może zostać odwołanych.
PIŁKA RĘCZNA
Mężczyźni - PGNiG Superliga: Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin (s. 17, Gimnazjum nr 2); I liga: Moto-Jelcz Oława - Czuwaj Przemyśl (s. 17); II liga: Orzeł Przeworsk - Politechnika Św. Kielce (n. 12).
Kobiety - II liga: SPR JKS Jarosław - Otmęt Krapkowice (s. 18);
SIATKÓWKA
Mężczyźni - PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia (s. 17); Młoda Liga: pauza Asseco Resovia; I liga: TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok - SKS Hajnówka (s. 17); II liga: Krosno Glass Karpaty PWSZ - PZL Sędziszów Młp. (s. 16, ul. Legionów), Neobus Raf-Mar NIebylec - AKS V LO Rzeszów (s. 18), KKS Kozienice - Błękitni Ropczyce (s. 18). III liga: Lubcza Racławówka - AKS Rzeszów (s. 17, wNiechobrzu), Czarni Oleszyce - APPGO II LO Rzeszów (s. 18), Klima Błażowa - Żagiel Radymno (s. 18), Anilana Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. (s. 18), Spartakus Adamówka - Wisłok Strzyżów (wt. 19), mecz zaległy AKS - Spartakus (n. 17); IV liga - gr. 1: Lubcza II Racławówka - ProSport Marmax Czudec (n. 16, wKielanówce), Salos Rzeszów - MOSiR Jasło (n. 16, Gimnazjum nr 7), Kępa Dębica - Siarka Tarnobrzeg (n. 16); gr. 2: MKS Wierzbna - Procadia Lubaczów (n. 16), AZS UR Rzeszów - Rozbórz Długi (n. 12.30), Sokół Sieniawa - Sportur Team Gmina Łańcut (n. 16).
Kobiety - Orlen Liga: Developres SkyRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz (s. 18); I liga: MKS Kalisz - Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR (n. 14); II liga: Radomka Radom - MOSiR Jasło (s. 17), PWSZ Tarnów - Marba Sędziszów (s. 18), San-Pajda Jarosław - AZS UMCS Lublin (s. 15), Tomasovia Tomaszów Lub. - Szóstka Mielec (s. 18). III liga: AZS UR Rzeszów - MKS Łańcut (pt. 16), UKS 15 Przemyśl - San-Pajda II Jarosław (pt. 19.30, hala II LO).
TENIS STOŁOWY
Mężczyźni - I liga: Strzelec Pegaz Frysztak - Villa Verde Olesno (s. 16).
W BŁAŻOWEJ: 2 Grand Prix Podkarpacia seniorów (n. 9).
UNIHOKEJ
Ekstraklasa: Esanok.pl Wilki Sanok - Olimpia Lochów (s. 16, n. 10).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Gessler bito po rękach, gdy zrobiła to przy stole! Makłowicz też wspomina katorgę
- Tak żyje po zwolnieniu z TVP. Dawno niewidziana Nowakowska przyłapana na mieście!
- Cichopek i Kurzajewski rozprawiają o... narcyzach! Myślą, jak podać ich do sądu
- Fitkau-Perepeczko nie nosi stanika. Pokazała z bliska, jak wygląda jej dekolt!