Piłkarz B-klasy skopał przeciwnika. Został ukarany (wideo)

red
Piłkarz Iskry pobił leżącego przeciwnika. Został zdyskwalifikowany
Piłkarz Iskry pobił leżącego przeciwnika. Został zdyskwalifikowany youtube
Do kontrowersyjnej sytuacji doszło podczas meczu LKS Iskra Iskrzyczyn – LKS Orzeł Zabłocie, kiedy jeden z zawodników postanowił odpłacić się za faul kopiąc zzwodnika drużyny przeciwnej.

Bartosz Popiołek (LKS Iskra Iskrzyczyn) po zderzeniu z rywalem błyskawicznie podniósł się z murawy i kopnął leżącego rywala. To doprowadziło to bójki piłkarzy i chwilowego przerwania spotkania.

Piłkarzowi groziła surowa kara. Wydział Gier i Dyscypliny podokręgu Skoczów potraktował piłkarza LKS Iskra Iskrzyczyn bez pobłażania i nałożył na niego dwa lata dyskwalifikacji.

Jeśli poszkodowany zawodnik Orła zgłosi sprawę na policję Bartosz Popiołek może również odpowiadać przed sądem.

Wielkim skandalem zakończył się niedzielny mecz czwartej ligi w Dąbrowie Białostockiej. Grupa pijanych chuliganów wskoczyła na boisko i zaatakowała schodzących z płyty piłkarzy z Bielska Podlaskiego. Stało się to tuż po tym, jak sędzia Karol Sokół odgwizdał koniec spotkania. Arbiter już wcześniej był mocno przestraszony tym, co działo się na boisku oraz poza nim i w efekcie podejmował nerwowe i kontrowersyjne decyzje. Jedną z nich było odgwizdanie rzutu karnego dla gospodarzy w czwartej minucie doliczonego czasu gry, gdy przy remisie 3:3 jeden z zawodników Dębu upadł w polu karnym Tura. Grający trener gospodarzy Robert Speichler wykorzystał jedenastkę, a sędzia Sokół zakończył mecz i ukarał czerwoną kartką komentującego jego pracę Andrzeja Kosińskiego.

Bójka w IV lidze. Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podla...

Materiał oryginalny: Piłkarz B-klasy skopał przeciwnika. Został ukarany (wideo) - Kurier Poranny