Piłkarze Apklan Resovii pokonali we wtorkowym sparingu Czarnych Połaniec

Zaktualizowano
Łukasz Kaczanowski
Apklan Resovia wygrała swój drugi sparing z rzędu. Tym razem pokonała Czarnych Połaniec. Mecz rozegrano na boisku w Mielcu.

Drużyna Apklan Resovii jest praktycznie w połowie swojego obozu dochodzeniowego dlatego widać było duże zmęczenie u podopiecznych trenera Szymona Grabowskiego. - Dostali dzisiaj rano w nogi solidnie, nie da się ukryć - przyznał po meczu szkoleniowiec rzeszowian.

Może dlatego "Resoviacy" rozkręcili się dopiero po przerwie. Pierwszą bramkę zdobył Antonik, ale na jego trafienie Czarni zdołali jeszcze odpowiedzieć. 15 minut przed końcem na 2:1 dla Apklan Resovii podwyższył jednak Karol Twardowski.

- Mimo wszystko dla mnie to było pożyteczne spotkanie. Nie ustrzegliśmy się też błędów, bo bramkę np. straciliśmy po stałym fragmencie gry, ale były też niezłe momenty. W pierwszej połowie jakiś ból poczuł Mikulec i zdecydował się opuścić boisko. Na ten moment nie wiemy czy coś się stało. Mam nadzieję, że nie - poinformował nas Szymon Grabowski.

Czarni Połaniec - Apklan Resovia 1:2 (0:0)

Bramki dla Resovii: Antonik 53, Twardowski 75.

Szymon Grabowski: Stąpamy twardo po ziemi