Piotr najcelniej rzucał lotkami w klubie "Trójkąt"

Turniej w "Trójkącie" trwał do późnych godzin wieczornych
Turniej w "Trójkącie" trwał do późnych godzin wieczornych archiwum
Piotr Dyderski zajął pierwsze miejsce w, rozegranym w rzeszowskim klubie "Trójkąt", I w tym roku turnieju w darta angielskiego. W finale zawodów pokonał Roberta Koraba ("dziurawa Beczka")

Dla Piotra to pierwsza wygrana w "Trójkącie". Do tej pory przeważnie zajmował piąte lokaty. Najniższe miejsce na podium wywalczył Sebastian Zięba. Zanim uplasowali się: 4. Dariusz Jamrozek (Dziurawa Beczka), 5. Wojciech Baran i Krzysztof Furman, 7. Witold Dziepak i Mateusz Nosek. W sumie w turnieju uczestniczyło 25 lotkarzy. Kolejny turniej 13 lutego.