sportowy
  Piotr Ożóg, trener reprezentacji Polski niesłyszących i w...

  Piotr Ożóg, trener reprezentacji Polski niesłyszących i w B-klasie: Czytam, szkolę się, obserwuję innych. Jak osiądę na laurach to po mnie

  Zdjęcie autora materiału

  Waldemar Mazgaj

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  W reprezentacji Polski
  1/34
  przejdź do galerii

  W reprezentacji Polski ©Archiwum prywatne Piotra Ożoga

  – Postawiłem w tej chwili na pracę trenerską, kosztem pracy zawodowej i zobaczę, jak długo uda mi się z tego utrzymać – mówi Piotr Ożóg, trener... w klasie B i selekcjoner reprezentacji Polski.
  Piotr jest asystentem Macieja Karabasza w reprezentacji Polski osób niesłyszących w piłce nożnej oraz pierwszym trenerem tej kadry w futsalu. Jest też opiekunem drużyny ŁKS-u Łukawiec w rzeszowskiej klasie B1 na trawie oraz prowadzi futsalistów-juniorów Heiro Rzeszów i Res-Gestu Rzeszów.

  Sporo tego wszystkiego. Jak ty to wszystko godzisz?

  Teraz już godzę. Musiałem zrezygnować z pracy zawodowej, żeby to się stało.
  Numerem jeden jest dla mnie reprezentacja Polski, ale jej zgrupowania są 5-6 razy w roku. Prowadzę też ŁKS Łukawiec trzy razy w tygodniu, Rest-Gest Rzeszów rzadko, bo zawodników mamy z całego regionu i spotykamy się raczej raz w miesiącu. Natomiast Heiro Rzeszów U-16 trenuje bardziej w okresie zimowym. Moja drużyna Heiro Rzeszów U16 wygrała niedawno w Kamieniu mistrzostwa Podkarpacia i szykujemy się właśnie do Mistrzostw Polski w Chrzanowie.

  Dobra organizacja pracy pozwala to wszystko pogodzić chociaż czasami terminy kolidują i tutaj chciałbym podziękować za wyrozumiałość i pełne wsparcie prezesów klubów - Łukaszowi Krawczykowi, Dominikowi Świątkowi i Edwardowi Pukło którzy podczas mojej nieobecności na treningu czy na meczu stają na wysokości zadania. A ja naprawdę robię wszystko żeby to takich sytuacji nie dochodziło i żeby być obecnym na wszystkich treningach i meczach.
  Zobacz galerię
  Która drużyna sprawia ci obecnie najwięcej satysfakcji ?

  Wszystkie drużyny są dla mnie ważne i do każdej drużyny podchodzę tak samo zmotywowany i z pełnym zaangażowaniem przygotowuję się do treningów i meczów. W każdej drużynie każdy dobry wynik daje mi mega satysfakcję i daje pozytywnego kopa do dalszej pracy. Ale najważniejsze dla mnie jest to żeby zawodnicy mieli z tego satysfakcję i wtedy wiem, że to co robimy ma sens.

  ZOBACZ TAKŻE – Li Qian, pingpongistka Enea Siarki Tarnobrzeg [STADION EXTRA]

  1 3 4 »

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Terminarz regionalny PP

  Herb godpodarza Herb gościa
  Brak danych
  Więcej

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  MONOPOLY - Edycja Rzeszów. Nowiny wchodzą do gry! Premiera już 19 października!

  MONOPOLY - Edycja Rzeszów. Nowiny wchodzą do gry! Premiera już 19 października!