Planujesz zakup mieszkania? Pomyśl o szeregówce

Materiał informacyjny DEVELOPRES SP. Z O.O.
Osiedle funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej to najnowsza propozycja firmy DevelopRes. 36 segmentów powstanie na osiedlu Drabinianka, które jest aktualnie jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji w mieście.

Atrakcyjne domki powstaną w rejonie ulic Nowowiejskiej, Uroczej i Zacisznej. Każdy z segmentów to około 112 metrów kwadratowych powierzchni. Będą wyposażone w garaż jednostanowiskowy, a obok budynku miejsce postojowe. Taka zabudowa znakomicie wpisze się w krajobraz Drabinianki, gdzie dominują domy jednorodzinne i jest mnóstwo zieleni.

- _Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewni mieszkańcom komfortowe korzystanie ze strefy dziennej na parterze, w skład której wejdzie przestronny salon z kuchnią, toaleta i wygodny hol. Z kolei na piętrze będą znajdowały się trzy sypialnie, garderoba i duża łazienka z miejscem na wannę i kabinę prysznicową. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców każdy segment zabudowy posiadał będzie własną przestrzeń w postaci zielonego ogródka _– mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

DevelopRes zapewnia, że budynki zostaną wykończone wysokiej jakości materiałami. Co istotne, samochodem do centrum miasta można stąd dojechać w zaledwie kilka minut. Deweloper wybuduje także drogi dojazdowe do szeregówek i zaaranżuje ich otoczenie. Mieszkania można już rezerwować, a termin zakończenia budowy to jesień przyszłego roku.

Dodaj ogłoszenie