Nowiny

  Małgorzata Krauz

  Właścicielka Parku Trampolin Happy Jump w Rzeszowie

  Osiągnięcia:
  Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Zdrowie Publiczne, dzięki którym, łącząc wieloletnią pasję, naukę i aspekty zdrowotne, stworzyła wizję Parku Trampolin.
  - Poprzez skakanie na trampolinach redukowany jest stres i wydziela się hormon szczęścia, poprawia się koordynacja ruchowa i równowaga, a poprzez zabawę można zgubić zbędne kilogramy (nawet 1000 kcal w godzinę) - mówi pani Małgorzata. - Jednym z najważniejszych osiągnięć jest także sprawienie radości osobom, które do nas przychodzą.

  Sukces:
  - Moim największym sukcesem jest otworzenie Parku Trampolin Happy Jump w Rzeszowie - stolicy innowacji. Jest to drugi w Polsce tego typu obiekt rekreacyjno-sportowy. Zestaw 26 trampolin, połączonych ze sobą, wraz z ogromnym basenem piankowym, dostarcza niezapomnianych emocji - zapewnia pani Małgorzata.
  - Początkujący w bezpieczny i miękki sposób mogą nauczyć się podstaw akrobatyki (np. salta), a osoby zaawansowane - bezpiecznie korzystać z trampolinowych ścian bocznych i ścieżki akrobatycznej. Wspierając akcję "Stop zwolnieniom z wf-u", organizujemy zajęcia wf-u na trampolinach dla szkół, stowarzyszeń, sekcji sportowych. Prowadzimy zajęcia fitness i pracujemy nad poszerzeniem oferty o zajęcia z akrobatyki. Naszym sukcesem jest stworzenie miejsca, w którym dobrze mogą się bawić dzieci w różnym wieku i całe rodziny.

  Małgorzata Krauz

  14 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  373 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo