Nowiny

  Koła Gospodyń Wiejskich 2016 - koniec głosowania dziś o godz. 12!

  Prezentujemy Koła Gospodyń Wiejskich Województwa Podkarpackiego.
  Na Podkarpaciu działa bardzo dużo kół gospodyń wiejskich. Funkcjonują one już w niemal każdej podkarpackiej gminie. Koła gospodyń organizują wiele ciekawych i potrzebnych akcji społecznych, wydarzeń kulturalnych, przypominają dawne obrzędy i zwyczaje. Panie należące do kół gospodyń są liderkami lokalnych społeczności, dlatego właśnie warto docenić ich pracę.

  Głosowanie na najlepsze koła potrwa do 24 listopada do godz 11.59 i odbywa się na trzy różne sposoby, każde z różną wartością punktową: poprzez kliknięcia na naszej stronie (1 pkt), poprzez aplikację na Facebooku (2 pkt), za pomocą SMS (10 pkt). Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie poprzez kliknięcie na koło, na które chcecie oddać głos.
  Koło, które zdobędzie I miejsce otrzyma pamiątkową plakietę, wyjazd do Europarlamentu ufundowany przez Panią Europoseł Elżbietę Łukacijewską dla pięciu przedstawicielek, zestawy kosmetyków Sylveco, bony o wartości 1500 zł do Intermarche; II miejsce otrzyma pamiątkową plakietę, wyjazd do Europarlamentu ufundowany przez Panią Europoseł Elżbietę Łukacijewską dla pięciu przedstawicielek, zestawy kosmetyków Ziaja, bony o wartości 800 zł do Intermarche; III miejsce otrzyma pamiątkową plakietę, wyjazd do Eroparlamentu ufundowany przez Panią Europoseł Elżbietę Łukacijewską dla pięciu przedstawicielek, bony o wartości 500 zł do Intermarche.

  Laureatów poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 1 grudnia 2016 r. w MDK, w Dębicy, na którą serdecznie zapraszamy.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo