Zamknij

Nowiny

Pociąg staranował samochód na przejeździe w Zabrniu. Nie żyje 55-letnia kobieta! [ZDJĘCIA]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 10 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zabrniu (powiat tarnobrzeski), na drodze

Marcin Radzimowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/22] Następne

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 10 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zabrniu (powiat tarnobrzeski), na drodze relacji Grębów - Zaleszany. Nie żyje 55-letnia kobieta.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 55-letnia kobieta kierująca volkswagenem passatem wjechała na tory tuż przed nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Przemyśl - Szczecin. Lokomotywa staranowała samochód i pchając go po torze wyhamowała dopiero po przejechaniu około 160 metrów.

Volkswagenem passatem oprócz 55-letniej mieszkanki powiatu stalowowolskiego podróżował 58-letni mężczyzna. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, przez strażaków i ratowników medycznych, życia kobiety nie zdołano uratować. Ranny 58-latek został przewieziony karetką do szpitala. Maszynista składu osobowego był trzeźwy.

Na miejscu tragedii pracują służby ratownicze - straż, policja oraz służby kolejowe. Zablokowana jest w tym miejscu droga relacji Grębów - Zaleszany, wyłączono też z ruchu szlak kolejowy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy