NOWINY24
  TO CZYTAJĄ INNI

  Popularne na portalu

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Popularne na portalu

  • Przestępcy seksualni z Podkarpacia. Zdjęcia gwałcicieli i pedofilów z rejestru MS
  • Wypadek na moście w Przemyślu. Samochód prawie spadł do rzeki Wiar
  • W Rzeszowie trwa przedświąteczna spowiedź [DATY, GODZINY]

  Podkarpackie Targi Ślubne [WIDEO]

  Podkarpackie Targi Ślubne [WIDEO]

  mmazur

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wygrali podróż poślubną na grecką wyspę Kos.

  Najlepsi wystawcy

  Najlepsi wystawcy


  Jak co roku komisja, w której zasiadł także dziennikarz Nowin nagrodziła najlepiej prezentujących się wystawców. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Rzeszowskich trafił do salonu Afrodyta Moda Ślubna - za bogatą i ciekawą ofertę targową sukien ślubnych. Komisja wyróżniła także: Rezydencję Aura Nova - za ciekawą aranżację i wysoki poziom estetyczny prezentowanej oferty. Salon sukni ślubnych Igar - za oryginalny sposób prezentacji oferty targowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, oraz Studio dekoracji okolicznościowych dekoracje4u.pl - za otwartość na klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.  Przyszła para młoda miała najwięcej szczęścia. Udało im się oszacować, ile pieniędzy znajduje się w urnie ustawionej tuż obok sceny. W nagrodę swoją podróż poślubną spędzą na wyspie Kos w Grecji. Wycieczkę ufundowało Biuro Podróży Itaka.

  Podkarpackie Targi Ślubne "Wedding Live" odbyły się w Rzeszowie już ósmy raz. W hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu w weekend zaprezentowało się ponad stu wystawców. Wśród nich hotele, domy weselne i restauracje. Pokazali oni, że liczy się nie tylko pięknie wystrojona sala, ale też dodatkowe atrakcje.

  - Stół staropolski, sushi z pokazem sushi mastera, stół słodkości, czekoladowa fontanna albo grill. Dodatkową atrakcją dla gości może być pokaz sztucznych ogni lub puszczania lampionów - wylicza Dawid Kościółek, manager rezydencji Aura Nova.  Nie zabrakło sukien ślubnych.

  - Furorę wśród pań robią suknie 7/8 oraz w kolano. Bardzo popularne są suknie - rybki: koronkowe, z odsłoniętymi plecami i suknie "prinsessa" z gorsetem podkreślającym talię i szerokim dołem. Im więcej na głowie tym lepiej. Panna młoda poza welonem ma do wyboru fantazyjne upięcia, woalki i różnego rodzaju kryształki - przyznaje Magdalena Mazur, właścicielka Centrum Mody Ślubnej Impresja.

  Pary młode, przystawały przy stoisku Zebra Design. - Nasze pary młode zabieramy na sesje fotograficzne na Majorkę, Sycylię, do Dunaju, Portugalii, Paryża i Londynu. Organizujemy cały wyjazd. Młodzi nie musza się tym martwić - zachęca Grzegorz Olszewski właściciel firmy Zebra Design, studia multimedialnego.

  Nowością był Top Festiwal weselnych zespołów. W niedzielę zagrał m.in. Fobos, Orion i Seven. Zespoły zagrały nie tylko utwory własnych kompozycji, ale znane covery. Publiczność usłyszała piosenki między innymi zespołu "Enej" czy "Poparzeni Kawą Trzy". kj


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (6)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (6) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo