Polonia Przemyśl zremisowała z wiceliderem [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
W akcji zawodnik Polonii Przemyśl, Adrian Kazek (P).
W akcji zawodnik Polonii Przemyśl, Adrian Kazek (P). Łukasz Solski
Broniąca się przed spadkiem z III ligi Polonia Przemyśl, zremisowała u siebie 1-1 z zespołem Orlęta Radzyń Podlaski. Gości przed porażką uratował Rafał Borysiuk, który zdobył bramkę w 70 minucie spotkania.
Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń PodlaskiPiłkarze Polonii Przemyśl zremisowali u siebie z wiceliderem III-ligi 1-1. Bramkę dla przemyskiej "Barcelonki" zdobył w 33. minucie Oleksandr Rozman.

Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski 1-1

Polonia znacznie lepiej radziła sobie w pierwszej połowie tego meczu. Ukoronowaniem częstych ataków była bramka Oleksandra Rozmana.

Wicelider rozgrywek przebudził się jednak w drugiej części spotkania, a kwestią czasu była bramka wyrównująca. Gości uratował strzał Rafała Borysiuka.

Zobacz zdjęcia: Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski

Z remisu cieszą się gospodarze, którzy aby myśleć o utrzymaniu w lidze muszą zbierać jak najwięcej punktów.

Polonia Przemyśl 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski (1-0)
Bramki: 1-0 Rozman (33), 1-1 Borysiuk (70)