Polska Hokej Liga. Nie było drugiej wygranej z rzędu - Ciarko STS Sanok poległ w Krakowie

Ciarko STS Sanok nie miał za wiele do powiedzenia w Krakowie
Ciarko STS Sanok nie miał za wiele do powiedzenia w Krakowie Joanna Urbaniec
W drugim meczu pod wodzą trenera Miika Elmo Ciarko STS Sanok przegrał na wyjeździe z Comarch Cracovią.

Mecz ustawiła właściwie pierwsza tercja, w której Comarch Cracovia strzeliła trzy gole. To pozwoliło miejscowym potem kontrolować spotkanie. Sanoczanie odpowiedzieli dopiero w 31. minucie bramką Filipka, ale za wiele ona nie zmieniła, bo gospodarze nie stracili skuteczności potem zdobywali kolejne bramki, a Ciarko STS dorzucił jeszcze tylko jednego gola.

Sama statystyka strzałów już wyraźnie pokazuje, że krakowianie w niedzielnym meczu byli znacznie aktywniejsi w ofensywie, bo oddali ponad dwa razy tyle strzałów.

Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 6:2

Tercje: 3:0, 1:1, 2:1.

Bramki: 1:0 Popiticz 12 (asysta: Bodrow), 2:0 Csamango18 (Jacenko), 3:0 Kinnunen 20 (Bodrow, Popiticz), 3:1 Filipek 31 (Henttonen), 4:1 Jezek 34 (Gula), 4:2 Bukowski 45 (Hamalainen, Marva), 5:2 Shirley 56 (Nemec, Dugin), 6:2 Csamango 58 (Bodrow).

Cracovia: Pieriewozczikow - Gula, Saur, Bezwiński, Dugin, Nemec – Dudas, Muller, Popiticz, Bodrow, Ismagiłow – Jezek, Kinnunen, Brynkus, Jacenko, Csamango - Karlsson, Gosztyła,Augustyniak, Shirley, Jaracz. Trener Rudolf Roháček.

Ciarko STS: Spěšný (Świderski) - Rąpała, Biłas, Henttonen, Hämäläinen, Bukowski - Marva, Olearczyk, Sawicki, Tamminen, Mokszancew - Piippo, Florczak, Bielec, Wilusz, Biały - Bar, Wróbel, Łyko, Mocarski, Filipek. Trener Miika Elmo.

Sędziowali: P. Radzik, M. Krzywda.

Kary: 6 - 10 min. Strzały: 35:15. Widzów: 2000.