Polska Liga Koszykówki. Fatalna porażka Miasta Szkła Krosno w Stargardzie z ostatnimi w tabeli Błękitnymi. Koniec szans na utrzymanie?

mawa
Licznik wygranych Miasta Szkła Krosno zatrzymał się na liczbie 5.
Licznik wygranych Miasta Szkła Krosno zatrzymał się na liczbie 5. Grzegorz Olkowski
W meczu dwóch najsłabszych zespołów Polskiej Ligi Koszykówki Spójnia Stargard ograła Miasto Szkła 90:78. Dla krośnian ten wynik oznacza w praktyce spadek.

Po trzech kwartach nasz jedynak w Energa Basket Lidze prowadził sześcioma „oczkami”, ale całkowicie pokpił ostatnie 10 minut. W sobotę zespół Mariusza Niedbalskiego zmierzy się z Anwilem we Włocławku.

Spójnia Stargard – Miasto Szkła Krosno 90:78

Kwarty: 17:25, 24:21, 21:22, 28:10.

Spójnia: Pabian 11 (1x3), Pamuła 6, Camphor 19 (4x3), Carter 14 (1x3), Taylor 27 oraz Bręk 0, Dymała 2, Fraś 0, Wilczek 9 (1x3), Richards 2. Trener Piechucki.

Miasto Szkła: Bojanowski 12 (1x3), Oczkowicz 5 (1x3), Alexis 6, Hinds 31 (4x3), Loveridge 6 (1x3) oraz Put 2, Ktrefft 0, Grochowski 3 (1x3), Sekulović 13 (1x3). Trener Niedbalski.