Popisowy występ zawodniczek Azalii w wyścigu indywidualnym na czas. Wygrały także wjeździe dwójkami. Wicemistrzostwo kolarza Stali

Zawodniczki z Brzózy Królewskiej zanotowały udane występy
Zawodniczki z Brzózy Królewskiej zanotowały udane występy Archiwum
Znakomity występ w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek zanotowały cyklistki Smak Górno Poltino Azalii Brzoza Królewska. Na trasie w Babicy k. Oświęcimia podopieczne trenera Stanisława Zygmunta zdominowały jazdę indywidualną na czas.

Pierwsze miejsce zajęła Joanna Muskus, która wyprzedziła swe klubowe koleżanki; Amelie Bożek i Otylie Grabarz. Piąta była Julia Stępień.

W rywalizacji młodzików wicemistrzem został Adam Haspel ze Stali Rzeszów. Inne miejsca w szerokiej czołówce: 14. Mateusz Hajder, 15. Michał Siast, 16. Michał Marciniak,..., Łukasz Stachula (wszyscy Azalia),..., 26. Maksymilian Bednarski (Stal).

W jeździe dwójkami najlepszy okazał się duet Muskus/Bożek, druga była para Grabaż/Stępień.

Wśród młodzików miejsca w czołówce zajęły: 5. Siast/Marciniak, 6. Bednarski/Haspel, ..., 9. Stachula/Hajder.

W zorganizowanych w Ostródzie Mistrzostwach Polski Juniorów 7. pozycję zajęła Brygida Piersiak (Azalia).