Porażka mielczan w sparingu z rezerwami MFK Karvina

Tomasz Leyko
Krystian Getinger (przy piłce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Krystian Getinger (przy piłce) nie wykorzystał rzutu karnego. Archiwum
Piłkarze Stali Mielec przegrali sparing z rezerwami MFK Karvina 1-2. W środę w takim samym stosunku ulegli pierwszej drużynie.

Był to drugi sparing mielczan podczas obozu kondycyjnego w Zebrzydowicach.

Stal miała przewagę w I połowie, ale nie potrafiła jej udokumentować bramką. Mielczanie nie wykorzystali nawet rzutu karnego.

Po przerwie wreszcie trafił Paweł Mroziński. Gospodarze wykorzystali natomiast indywidualne błędy mieleckich obrońców i zadali ciosy w 55 i 80 minucie meczu.

MFK OKD Karviná B - FKS STAL MIELEC 2-1 (0-0)
STAL: Witkowski (46. Kusak), Duda (46. P.Kołacz), Paweł Mroziński, Kościelny, Podstolak, (46.Marek), Wójtowicz (46. Dąbek), Piotr Mroziński (55. Świechowski), Skiba, Kędzior (46. Hul), Getinger (46. Cygnarowicz), Góra (75. Zaskalski)