Poszło już dwa tysiące biletów na mecz Apklan Resovii z...

  Poszło już dwa tysiące biletów na mecz Apklan Resovii z Widzewem Łódź. Prezydent Rzeszowa załatwił kibicom gości autobusy

  Tomasz Ryzner

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Jesienią "pasiaki" przegrały w Łodzi 1-2

  Jesienią "pasiaki" przegrały w Łodzi 1-2 ©Polska Press

  W sobotę na Stadionie Miejskim w Rzeszowie Apklan Resovia zmierzy się z Widzewem Łódź, wiceliderem tabeli 2 ligi. W czwartek i piątek trwać jeszcze będzie przedsprzedaż biletów na to spotkanie.
  Jesienią "pasiaki" przegrały w Łodzi 1-2

  Jesienią "pasiaki" przegrały w Łodzi 1-2 ©Polska Press

  Oto harmonogram sprzedaży (I piętro w budynku klubowym, nr 106): dziś (9:00 - 14:00), piątek (9:00 - 19:00). Ponadto dziś (tj. czwartek) w barze “Malta” można nabyć karnety na mecz (17:30 - 19:00).

  Kibice Widzewa chcieli zamówić dwa i pół tysiąca biletów, ale na obiekt przy Hetmańskiej wejdzie ich najwyżej 1023, bo taką pojemność posiada sektor gości Stadionu Miejskiego.

  - I tyle biletów poszło do Łodzi. Podobna liczba została do tej pory zakupiona przez naszych kibiców w przedsprzedaży - poinformował Adrian Rudawski.

  Wiceprezes Resovii dodał, że Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, zdecydował, że na fanów Widzewa, którzy dotrą do Rzeszowa koleją, czekać będą pod stacją PKP specjalnie podstawione autobusy.  ZOBACZ TAKŻE - Żona jest najwierniejszym fanem kapitana Apklan Resovii [STADION]

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (16)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (16) forum.nowiny24.pl

  Aktualności sportowe

  Galerie zdjęć

  Wideo