Poznaj 5 powodów, by wybierając materac, sięgnąć po materace do łóżka Hilding Anders

Materiał informacyjny Hilding Anders
Materace Hilding Anders są bezpieczną opcją do każdej sypialni. Dlaczego warto skusić się na rozwiązanie od renomowanego producenta? Znamy przynajmniej 5 powodów.

1. Materace od lidera w branży

Hilding jest firmą ze szwedzkimi korzeniami, która funkcjonuje na rynku już od ponad 80 lat. Miliony produkowanych corocznie materacy trafiają do konsumentów na całym świecie, którzy doceniają wysoką jakość proponowanych rozwiązań.

W Polsce firma pojawiła się w 2001 roku, a jej dynamiczny rozwój sprawił, że szybko zajęła czołowe miejsce wśród producentów materacy. Łóżka, akcesoria i sprzęt do sypialni marki Hilding są chętnie wybierane przez klientów o zróżnicowanych potrzebach - regularnych użytkowników, a także osoby ze schorzeniami ortopedycznymi, przewlekłymi bólami pleców i wrażliwych alergików.

2. Testowane w nowoczesnym laboratorium

Materace Hilding przed dopuszczeniem do sprzedaży są poddawane rzetelnym testom i eksperymentom. Każde rozwiązanie (w tym także wchodzące w jego skład materiały) są badane pod kątem ergonomii, higieny, właściwości termicznych i wytrzymałości, tak by dostarczyć produkt spełniający najwyższe standardy jakości.

Nowoczesne zaplecze badawcze wyróżnia markę na tle innych producentów. Rozwiązania Hilding są nie tylko bezpieczne, ale także wyposażone w innowacyjne technologie, które podnoszą komfort wypoczynku. Dzięki przejściu przez serię rygorystycznych testów w laboratorium Sleep-Lab, materac na łóżko Hilding otrzymał m.in. certyfikację Szwajcarskiego Instytutu AEH.

3. Szeroka gama materacy

Rozwiązania Hilding są dostępne w wielu wariantach, tak by każdy użytkownik mógł znaleźć materac skrojony na miarę swoich potrzeb. Wybierając konkretny model, klient ma do dyspozycji materace o różnych parametrach, co sprawia, że z łatwością dopasowuje sprzęt do własnych oczekiwań, wielkości sypialni lub rodzaju łóżka. Inny materac sprawdzi się bowiem na wysokim łóżku kontynentalnym, inny na stelażu z palet (zobacz także: „Łóżko z europalet: jak to zrobić? - krok po kroku”), a jeszcze inny jako materac dla pary.

W ofercie Hilding znajdziemy materace piankowe, sprężynowe i ekskluzywne hybrydy. Do proponowanych rozwiązań należą materace dla niemowląt, dzieci, dorosłych, seniorów oraz specjalistyczne rozwiązania medyczne.

4. Materace o potwierdzonym działaniu ortopedycznym

Sen na materacach Hilding jest niezwykle komfortowy, a także bezpieczny dla zdrowia i kondycji pleców. Rozwiązania z certyfikacją mają udowodnione działanie prozdrowotne – dobrze sprawdzają się zarówno w profilaktyce wad postawy, jak i w redukcji doświadczanych odczuć bólowych. Takie modele jak Salsa, Rumba, Zumba czy Makarena posiadają ponadto status produktów medycznych klasy 1, co czyni je najlepszym wyborem dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa, problemami krążeniowymi i obłożnie chorych.

5. Rozwiązania przyjazne dla alergików i astmatyków

Materace Hilding powstają wyłącznie ze sprawdzonych, wysokojakościowych surowców. W procesie ich produkcji nie stosuje się żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia, czego potwierdzeniem jest certyfikacja Oeko-Tex, a także pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, którą otrzymały materace dla niemowląt (Kołysanka czy Safety Smyk).

Dbałość o selekcję materiałów sprawia, że materace Hilding są cenione wśród alergików i osób z problemami oddechowymi. W trosce o zdrowie najbardziej wrażliwych użytkowników materace zostały wyposażone w kanaliki perforacyjne i inne rozwiązania usprawniające system wentylacji. Dzięki zastosowanym mechanizmom, we wnętrzu sprzętu nie gromadzą się wilgoć ani ciepło, a materac pozostaje czysty i suchy na dłużej.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Dodaj ogłoszenie