Poznaj jakość polskich projektantów mody

Artykuł sponsorowany
Na rzeszowskiej mapie sklepów oferujących odzież damską znajduje się miejsce szczególne. Miejsce, gdzie można zwolnić i przy filiżance kawy zapoznać się z ubraniami autorstwa polskich projektantów mody, których na próżno szukać w innych sklepach odzieżowych. Miejscem tym jest Kobiecowo Butik – przestrzeń dla kobiet kochających modę i pragnących podkreślić swoją indywidualność.

Kobiecowo Butik na ulicy Grunwaldzkiej 28 w Rzeszowie powstał jako alternatywa dla sklepów sieciowych z masowym asortymentem oraz przytłaczających galerii handlowych kojarzących się z tłumem i kolejkami. Butik gwarantuje spokojną atmosferę, profesjonalną obsługę, doradztwo stylistyczne na najwyższym poziomie i przede wszystkim – unikalną na rynku odzież damską, dzięki której każda Klientka podkreśli swój wyjątkowy styl i wrażliwość.

Kryteria, jakimi kieruje się Kobiecowo Butik w doborze oferty, to najwyższa jakość materiału i wykonania, dbałość o każdy detal wykończenia, a także aktualnie obowiązujące trendy. Ponadto, kolekcje polskich projektantów dostępne w Butiku są kolekcjami z zastrzeżeniem wyłączności na terenie województwa – nie można ich więc znaleźć nigdzie indziej, tylko w Kobiecowo Butiku.

Codziennie otaczają nas masowe wyroby tekstylne o pozornej trwałości, czyli „ładne ubrania, ale do pierwszego prania”. Marka Kobiecowo powstała z myślą o kobietach, które oczekują od odzieży znacznie więcej. Stawia na jakość rodzimych firm tekstylnych; jest głębokim ukłonem w stronę poczucia estetyki oraz solidności. Poczynając od autorskich projektów, przez dobór materiału, po proces wykonania – wszystkie oferowane ubrania są projektowane przez Polki; wszystkie kolekcje są ściśle limitowane i powstają w polskich szwalniach. Butik wspiera krajowe marki promując to, co dla każdej kobiety szyte jest z pasją i zaangażowaniem.

Kobiecowo to nie tylko butik stacjonarny oraz sklep internetowy z odzieżą damską, ale także liczne inicjatywy i działania na terenie Rzeszowa. Podczas trzech lat działalności marka Kobiecowo była obecna na wielu targach i pokazach mody. Aktualnie wspiera doradztwem stylistycznym oddział regionalny Telewizji Polskiej; jest jednym ze sponsorów dużej imprezy kulturalnej Carpatia Festival; a także drugi rok z rzędu mocno angażuje się w Wybory Miss Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Kobiecowo Butik otrzymał tytuł „Butik Roku 2017” portalu Nowiny, co potwierdza zaufanie Klientek do jakości i profesjonalizmu marki. Celem Kobiecowo jest budowanie świadomości polskiej sztuki tekstylnej oraz jej wspieranie; misją z kolei jest umożliwienie każdej kobiecie pełnego wyrażenia siebie w niepodrabialnym stylu.

Oficjalny fanpage Butiku Kobiecowo: www.facebook.com/ButikKobiecowo/

Sklep Internetowy Kobiecowo: www.kobiecowo.pl