Praca w Nowinach. Szukamy redaktora lokalnego serwisu informacyjnego

redakcja
Do naszego oddziału w Rzeszowie, który jest wydawcą m.in. portalu nowiny24.pl, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: redaktor lokalnego portalu informacyjnego. Miejsce pracy: Dębica.

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji w rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć serwisów informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obecnie do naszego oddziału w Rzeszowie, który jest wydawcą m.in. portalu nowiny24.pl, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Redaktor lokalnego portalu informacyjnego

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:

  • Wydawanie newsowego portalu z informacjami lokalnymi
  • Przygotowywanie artykułów, fotogalerii, prostych materiałów wideo
  • Stała współpraca z lokalnymi instytucjami samorządowymi, kulturalnymi, sportowymi itp.
  • Rozwijanie dedykowanych kanałów społecznościowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zainteresowania wiadomościami oraz problemami miasta i powiatu
  • Nawiązywania kontaktów z lokalnymi instytucjami
  • Samodzielności, kreatywności, umiejętności pracy w zespole i organizacji własnej pracy
  • Otwartości na naukę posługiwania się przydatnymi w pracy narzędziami i pozyskiwanie nowych umiejętności
  • Biegłości w przygotowywaniu materiałów dziennikarskich
  • Ukończenia studiów licencjackich lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę
  • szkolenia
  • współpracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacje zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 31 grudnia 2019 r.

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 10

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

P
Proste
19 grudnia, 11:55, Gość:

Nic nie piszą o kasie. Przecież to ważne i nie tajemnica.

Na staż z pup. Za 950 zl

H
Hihi

Naiwnych szukacie?

C
CzłowiekPracy
19 grudnia, 11:22, H.M.:

Sądząc po artykułach zarówno jakościowo jak i tematycznie, to najniższa krajowa?

No w końcu w 90% oni tutaj lecą na tematach z Podkarpacka Policja, itp, więc wiadomo, że najniższa. Przecież nikt nie będzie się starać i szukać, poświęcać swój czas, chodzić, rozmawiać z ludźmi, itd, za psie pieniądze. Także mają copywriterów, a nie dziennikarzy.

d
dfhgdf

ile placicie? odpowiedzcie jak jestescie powazni

C

2020 nadchodzi, a tu list motywacyjny i studia licencjackie. XD Lista oczekiwanych większa od oferowanych. "Szkolenia" po co wiedzieć, czy wewnętrzne, czy zewnętrzne, czy może, i takie, i takie? Nie interesuj się. Kasa? A za darmo, a najlepiej jeszcze dopłać. Portfolio? Kogo to obchodzi, ważne, że mosz studia lycencjackie i lyst motywacyjny. A czym Wy mnie zmotywujecie do aplikowania do Was?

G
Gosc

Nigdy w życiu w lewackich nowinach!

H
H.M.
19 grudnia, 20:34, Sylwek:

Mój kolega z oddziału z Krosna zarabia 7500 na rękę i ma na zadanie pisać jak najwiecej [wulgaryzm]ek a za każdy idiotyczny komentarz jest premiowany

Praca marzeń

7500 chyba kolumbijskich pesos.

S
Sylwek

G
Gość

H
H.M.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3