Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca w Nowinach. Szukamy redaktora lokalnego serwisu informacyjnego

redakcja
Do naszego oddziału w Rzeszowie, który jest wydawcą m.in. portalu nowiny24.pl, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: redaktor lokalnego portalu informacyjnego. Miejsce pracy: Dębica.

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Nasze wartości to: bliskość, rzetelność, użyteczność. Jesteśmy blisko naszych odbiorców. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji w rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć serwisów informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obecnie do naszego oddziału w Rzeszowie, który jest wydawcą m.in. portalu nowiny24.pl, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wydawanie newsowego portalu z informacjami lokalnymi
  • Przygotowywanie artykułów, fotogalerii, prostych materiałów wideo
  • Stała współpraca z lokalnymi instytucjami samorządowymi, kulturalnymi, sportowymi itp.
  • Rozwijanie dedykowanych kanałów społecznościowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zainteresowania wiadomościami oraz problemami miasta i powiatu
  • Nawiązywania kontaktów z lokalnymi instytucjami
  • Samodzielności, kreatywności, umiejętności pracy w zespole i organizacji własnej pracy
  • Otwartości na naukę posługiwania się przydatnymi w pracy narzędziami i pozyskiwanie nowych umiejętności
  • Biegłości w przygotowywaniu materiałów dziennikarskich
  • Ukończenia studiów licencjackich lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę
  • szkolenia
  • współpracę z profesjonalistami o dużym doświadczeniu
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacje zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 31 grudnia 2019 r.

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!