Prezent dla Wandy

MaWa
Koleżanki z KTS-u Sandomierz wygrały z Wandą, dla Wandy Lityńskiej-Sydorenko (serwuje), która w niedzielę świętowała... kolejne urodziny. ANDRZEJ KOZICKI
Pingpongistki z Sandomierza wygrały zaległy mecz II rundy z krakowską Wandą i spędzą przerwę w rozgrywkach ekstraklasy na pierwszym miejscu. Jak zwykle...

KTS SANDOMIERZ - WANDA KRAKÓW 3:0

1:0 Xu Na - Feliks (8, 6, 7), 2:0 Lityńska-Sydorenko - Kursakowa (-10, 1, -8, 9, 7), 3:0 Stefańska - Kuszaj (6, -9, 10, 5).
Sędziował Henryk Oleksiuk (Rzeszów). Widzów 30.
Koleżanki klubowe chciały sprawić prezent urodzinowy dla świętującej w niedzielę Wandy Lityńskiej-Sydorenko. Sandomierzanki pewnie wygrały z byłym zespołem pani Wandy, ale miały nieco problemów, zwłaszcza solenizantka. W II secie wprawdzie rozgromiła ona byłą koleżankę z reprezentacji Ukrainy, Annę Kursakową, ale w III znów przegrała i kolejne grała "na noże". Niewiele brakowało, by "poległa" też w czwartej odsłonie, tablica wskazywała już wyniki 3:5, 4:6 i 6:7. Wynik ustaliła Kinga Stefańska, która sama stwierdziła, że "brakowało szybkości po ciężkim sezonie".
Był to zaległy mecz z 30 listopada. Kolejne ligowe emocje dopiero 8 stycznia; KTS wyjeżdża do Wrocławia.
W zaległym meczu z 4 grudnia: Wanda - Cekol Stawiguda 2:3.

1. KTS Sandomierz 9 16 26:5
2. Cekol Stawiguda 9 14 21:11
3. Bronowianka Kraków 9 12 18:17
4. AZS WSP Częstochowa 8 10 19:11
5. AZS AE Wrocław 9 8 15:18
6. Mago-Wanzl Nadarzyn 9 6 14:20
7. Wanda Kraków 8 2 8:21