Podczas sobotniej wizyty na Podkarpaciu prezydent Andrzej Duda spotkał się ze strażakami OSP w Bukowsku. Wziął udział w uroczystym przekazaniu promesy na zakup samochodów ratowniczo-gasniczych. Wcześniej prezydent złożył hołd przed pomnikiem ku czci walczących o Niepodległość Polski. A. Duda podziwiałem także piękne Bieszczady z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną z Nadleśnictwa Baligród.Zobacz też: Kolumna rządowa z prezydentem RP Andrzejem Dudą jedzie w Bieszczady
Jakub Szymczuk
Podczas sobotniej wizyty na Podkarpaciu prezydent Andrzej Duda spotkał się ze strażakami OSP w Bukowsku. Wziął udział w uroczystym przekazaniu promesy na zakup samochodów ratowniczo-gasniczych. Wcześniej prezydent złożył hołd przed pomnikiem ku czci walczących o Niepodległość Polski. Andrzej Duda podziwiał także piękne Bieszczady z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną z Nadleśnictwa Baligród.
iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.