Nowiny uległy liderowi w pierwszej lidze futsalu

/KAR/
W sobotnim meczu pierwszej ligi futsalu Ekom Futsal Nowiny przegrał na wyjeździe z liderem rozgrywek - Gwiazdą Ruda Śląska 2:6.

Gwiazda Ruda Śląska - Ekom Futsal Nowiny 6:2 (2:1), Dominik Szymkiewicz, Jacek Kukla dla Nowin.
Ekom Futsal: Dobrodziej - Strzębski, D. Szymkiewicz, W. Szymkiewicz, Król - Radomski, Jagodzki, Ponikowski, Kukla - Terefeńko.

Już w 3 minucie zespół z Nowin objął prowadzenie po trafianiu z rzutu wolnego Dominika Szymkiewicza. W 7 minucie gospodarze wyrównali, a tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania objęli prowadzenie. Po przerwie lider pokazał dobry futbol zdobywając cztery bramki. Drugiego gola dla nowińskiej drużyny zdobył Jacek Kukla.

Wyniki piętnastej kolejki: Marex Chorzów - Kamionka Mikołów 4:2, Heiro Rzeszów - Jedynka Niemodlin 6:3, Nbit Gliwice - KS AZS UMCS Lublin, MKF Solne Miasto Wieliczka - BSF Bochnia - mecze zostały przełożone, pauzowała: Wisła Krakbet II Kraków.

1. Gwiazda 14 33 92-39
2. Bochnia 13 27 60-37
3. Wieliczka 12 27 52-30
4. Marex 13 24 59-41
5. Kamionka 14 23 49-47
6. Lublin 13 21 43-53
7. Nbit 12 19 56-50
8. Heiro 14 13 46-80