"Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie

  "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie

  pk

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  UWAGA! SPEKTAKL ZOSTAŁ ODWOŁANY! 22 listopada o godz. 19 znani i lubiani aktorzy pojawią się na scenie rzeszowskiego Kina Zorza w znakomitej komedii "Przeboju sezonu"!
  Obsada: Ewa Kuklińska, Małgorzata Lewińska, Artur Dziurman i Dariusz Kordek.
  Daniel Wielorak to uwielbiany aktor- celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę.
  Jego życie wydaje się bajką...do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.

  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan. To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.

  To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

  Biorąc czynny udział w tym wydarzeniu, choć na chwilę, oderwiesz się od prozy życia codziennego, a cały spektakl na długo pozostanie w pamięci, przywołując to, czego nam wszystkim właśnie na co dzień bardzo potrzeba - uśmiech!!


  Bilety już wkrótce do nabycia w kasie Kina Zorza oraz pod numerem telefonu: 790 703 785.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo