Przebojowe Dzieciaki 2012. Czekamy na zgłoszenia!

  Przebojowe Dzieciaki 2012. Czekamy na zgłoszenia!

  mmazur

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Rozpoczęliśmy drugą edycję plebiscytu Przebojowe Dzieciaki. Do wygrania netbooki, rowery, kursy językowe i wiele innych atrakcyjnych nagród.
  Zapraszamy dzieci i rodziców do zabawy.

  Twoje dziecko jest przebojowe?

  Twoje dziecko rozpiera energia i ma ciekawe pasje, pochwal się nim w naszym konkursie. Wypełnij kupon konkursowy prezentując w nim zainteresowania oraz cechy dziecka.

  Na tym nie koniec! Druga edycja plebiscytu Przebojowe Dzieciaki różni się od poprzedniej. Tym razem rodzice mogą pochwalić się pociechą, wysyłając do nas filmik z jej udziałem. Film powinien być krótki, maksymalnie dwuminutowy i zaskakiwać pomysłowością dziecka.

  Jak zgłosić pociechę


  W plebiscycie mogą brać udział dziewczynki i chłopcy w wieku od 3 do 7 lat (w dniu zgłoszenia). Aby zgłosić uczestnictwo swojego dziecka, rodzic lub jego pełnoprawny opiekun powinien wypełnić i podpisać czytelnie kupon zgłoszeniowy zamieszczony w gazecie lub wydrukowany z serwisu Przebojowe Dzieciaki znajdującym się na portalu nowiny24.pl
  Do każdego kuponu należy dołączyć aktualne zdjęcie dziecka dobrej jakości (wymagana widoczna twarz dziecka, najlepiej z uśmiechem). Można również załączyć filmik z udziałem pociechy (warunek niekonieczny).

  Zgłoszenia w formie kuponów oraz załączonych fotografii można przysyłać lub dostarczyć osobiście do redakcji Gazety Codziennej Nowiny, przy ul. Kraszewskiego 2, 35-016 Rzeszów, z dopiskiem na kopercie "Przebojowe Dzieciaki". Istnieje również możliwość dokonania zgłoszenia w wersji elektronicznej pod adresem dzieciaki@nowiny24.pl
  Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia.

  Do zdobycia netbooki, rowery i inne cenne nagrody

  Zdjęcia dzieci będą prezentowane na łamach gazety. Sylwetki kandydatek i kandydatów wraz z filmikami będą dostępne na naszym portalu w serwisie Przebojowe Dzieciaki.

  Spośród zgłoszonych pociech wybrane zostaną Przebojowe Dzieciaki. O wynikach plebiscytu zadecydują Czytelnicy w głosowaniu SMS-owym. Nagrody również przyzna jury konkursowe.

  W konkursie do zdobycia są m.in. netbooki, kursy językowe, organizacja urodzin, rowery, publikacja twarzy dziecka na billboardzie w Rzeszowie, książki zabawki i słodycze.

  Więcej informacji nt. konkursu w regulaminie oraz pod numerem telefonu 17 867-22-21 lub 17 867-22-44 (kontakt tel. w godz. 9-15 od poniedziałku do piątku).

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo