Przemyśl > Chuligani na murawie

del
Policyjna interwencja podczas meczu Czuwaj Przemyśl - JKS Jarosław.
Policyjna interwencja podczas meczu Czuwaj Przemyśl - JKS Jarosław. DARIUSZ DELMANOWICZ
Grupa pseudokibiców zakłóciła dzisiejszy mecz V ligi pomiędzy Czuwajem Przemyśl i JKS Jarosław.

Kibice obu drużyn, którzy licznie zasiedli na trybunach przy ulicy 22 Stycznia w Przemyślu, przez większość meczu zachowywali się niemal wzorowo.

Pod koniec drugiej połowy spotkania fani gospodarzy sprowokowani przez przejezdnych opuścili swój sektor i wtargnęli na murawę. Sędzia przerwał rozgrywki. Doszło do przepychanek pomiędzy służbami porządkowymi i chuliganami.

Dzięki zdecydowanej postawie tych pierwszych szybko przywrócono porządek. Mecz zakończył się zwycięstwem JKS-u. (0:1).