sportowy
    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki

    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki

    Grzegorz Kostka

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki
    W sobotę zakończyła rozgrywki Przeworska Liga Halowa.
    Przeworska Liga Halowa, wyniki ostatniej kolejki
    Mistrzem ligi został Jucha Team, który wyprzedził drużynę IPA Przeworsk, ostatnie miejsce na podium zajął Groszek.

    Przyznano również nagrody indywidualne: najlepszym bramkarzem został Paweł Łański (Jucha Team), tytuł króla strzelców trafił w ręce Arkadiusza Kiszki (IPA Przeworsk) strzelca 18 goli. Najlepszym zawodnikiem ligi wybrano Damiana Misiło z drużyny Groszka, zaś nagroda Fair Play trafiła w ręce ekipy Juniorów. W klasyfikacji na najszybciej strzeloną bramkę zwyciężyli Andrzej Zając (FC Chemiplast) oraz Dawid Dec (Rozbórz).

    Na zakończenie ligi rozegrano towarzyskie spotkanie między reprezentacją PLH a Góralem Tryńcza. Mecz zakończył się remisem 1-1 zaś bramki zdobyli Radosław Strączek i Tomasz Wojtas.

    WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI:
    Golden Team - Juniorzy 2-5
    Domka - Gurak, Jucha, Krupa, Zając 2; Los Warkos - Juventus 1-4 Jabłoński - Paluch, Wilgusz, Majcher, Kiełbasa; BG Team - Nie Wiemy 4-2 Majkutowski, Solarz 2, Zając - Kuras, Jucha; Nowosielce - FC Chemiplast 6-3 Pacuła 2, Kojder, Zając 2, Kowal - Sawuła, Bielec, Zając; Groszek - IPA Przeworsk 4-4 Jankowski 2, Leszczyński, Bober - Kiszka 2, Boratyn 2; Jucha Team - Rozbórz 4-1 Kornafel 2, Brud, A. Krupa - Pietruś.

    KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
    1. JUCHA TEAM 31 pkt.
    2. IPA PRZEWORSK 26
    3. GROSZEK 25
    4. BG TEAM 21
    5. NOWOSIELCE 18
    6. LOS WARKOS 18
    7. JUVENTUS 16
    8. JUNIORZY 13
    9. ROZBÓRZ 9
    10. NIE WIEMY 8
    11. GOLDEN TEAM 4
    12. FC CHEMIPLAST 4

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pruchnik 10 24 26-9
    2. Skołoszów 10 23 18-9
    3. Lubaczów 10 21 19-11
    4. Święte 10 19 14-5
    5. Ostrów 10 16 21-14
    6. Czuwaj 10 16 16-11
    7. Kańczuga 10 15 15-16
    8. Grochowce 10 14 18-14
    9. Stubno 10 13 10-9
    10. Morawsko 10 12 9-11
    11. Hurko/Hureczko 10 12 12-20
    12. Radymno 10 10 15-18
    13. Gniewczyna 10 10 16-17
    14. Kaszyce 10 7 10-17
    15. Grzęska 10 5 12-28
    16. Wielkie Oczy 10 5 8-31
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kidałowice 10 27 34-12
    2. Pawłosiów 10 25 30-6
    3. Pełkinie 10 25 36-12
    4. Węgierka 10 19 18-13
    5. Wietlin 10 18 24-16
    6. Laszki 10 17 22-17
    7. Piwoda 10 15 23-11
    8. Szówsko 10 11 16-15
    9. Cieszacin Wielki 10 11 13-17
    10. Chłopice 10 11 16-23
    11. Sośnica 10 10 22-27
    12. Manasterz 10 9 13-24
    13. Łowce 10 8 16-33
    14. Munina 10 8 14-35
    15. Dobkowice 10 7 14-33
    16. Tuchla 10 5 14-31
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orły 10 26 32-8
    2. Torki 10 25 30-8
    3. Batycze 10 25 42-9
    4. Żurawica 10 20 25-13
    5. Jaksmanice 10 18 22-18
    6. Dubiecko 10 18 34-18
    7. Maćkowice 10 17 17-12
    8. Huwniki 10 17 22-11
    9. Leszno 10 15 28-20
    10. Pikulice 10 10 17-21
    11. Kosienice 10 9 21-40
    12. Krówniki 10 8 14-19
    13. Nakło 10 7 16-39
    14. Medyka 10 6 10-33
    15. Olszany 10 4 15-38
    16. Trójczyce 10 3 11-49
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rożniatów 9 22 34-7
    2. Łopuszka 9 22 25-7
    3. Urzejowice 9 22 16-7
    4. Zarzecze 9 21 26-11
    5. Gorzyce 9 19 26-14
    6. Gać 9 16 19-13
    7. Jagiełła 9 10 16-23
    8. Krzeczowice 9 9 19-17
    9. Babice 9 8 11-16
    10. Majdan 9 8 8-16
    11. Rozbórz 9 8 13-23
    12. Gorliczyna 9 5 12-24
    13. Mirocin 9 5 12-27
    14. Świętoniowa 9 4 11-43
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Narol 9 20 28-9
    2. Młodów 9 20 22-11
    3. Krowica 9 20 17-9
    4. Cewków 9 19 21-6
    5. Stary Dzików 9 15 19-8
    6. Cieszanów 9 14 19-16
    7. Horyniec 9 13 18-16
    8. Lisie Jamy 9 11 12-16
    9. Futory 9 10 14-20
    10. Basznia Dolna 9 9 16-24
    11. Oleszyce 9 8 17-23
    12. Płazów 9 8 17-32
    13. Wólka Krowicka 9 6 14-22
    14. Łukawiec 9 4 11-33
    1 awans 13-14 spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jankowice 8 22 42-11
    2. Makowisko 8 18 25-11
    3. Surochów 8 17 31-10
    4. Rokietnica 8 15 26-19
    5. Wierzbna 8 14 16-11
    6. Wola Buchowska 8 8 14-15
    7. Jodłówka 8 7 15-21
    8. Hawłowice 8 6 18-30
    9. Rudołowice 8 6 13-38
    10. Koniaczów 8 3 6-39
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Przedmieście 7 18 19-7
    2. Młyny 8 18 18-8
    3. Zabłotce 7 13 27-12
    4. Wysocko 7 16 21-9
    5. Nienowice 7 13 26-6
    6. Michałówka 8 13 27-20
    7. Korzenica 7 9 24-18
    8. Łazy 7 6 12-24
    9. Duńkowice 8 6 17-19
    10. Chotyniec 7 3 7-24
    11. Zaleska Wola 7 0 4-55
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nowosielce 8 24 27-7
    2. Siennów 7 16 21-7
    3. Maćkówka 7 16 16-10
    4. Rozbórz Długi 8 11 18-12
    5. Sietesz 8 11 11-12
    6. Niżatyce 6 10 14-6
    7. Studzian 7 9 13-20
    8. Manasterz 7 7 14-25
    9. Tryńcza 7 6 12-19
    10. Żurawiczki 6 4 7-14
    11. Pantalowice 7 0 8-29
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Fredropol 8 24 34-2
    2. Wyszatyce 7 17 17-5
    3. Kalników 7 15 24-9
    4. Orzechowce 8 12 16-15
    5. Zadąbrowie 8 11 16-20
    6. Bircza 7 9 9-11
    7. Ujkowice 7 9 12-14
    8. Niziny 7 7 15-25
    9. Bolestraszyce 7 6 9-12
    10. Łuczyce 7 3 10-33
    11. Nehrybka 7 2 11-27
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Antoniki 8 21 29-14
    2. Zapałów 8 19 27-9
    3. Dachnów 8 15 24-24
    4. Cetula 8 13 23-14
    5. Ruda Różaniecka 8 12 18-14
    6. Mołodycz 8 11 14-19
    7. Zalesie 8 8 7-12
    8. Stary Lubliniec 8 8 13-19
    9. Opaka 8 7 13-19
    10. Zabiała/Stare Sioło 8 1 8-32
    1-2 awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie