sportowy
    Przeworska Liga Halowa, wyniki VIII kolejki

    Przeworska Liga Halowa, wyniki VIII kolejki

    Grzegorz Kostka

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Przeworska Liga Halowa, wyniki VIII kolejki
    W przeworskiej hali sportowej rozegrano VIII kolejkę Ligi Halowej piłki nożnej.
    Przeworska Liga Halowa, wyniki VIII kolejki
    Spotkania VIII kolejki przyniosły sporo emocji z wyjątkiem meczu lidera, w pozostałych walka trwała do ostatnich sekund.

    Wyniki VIII kolejki:
    Juventus - Nie Wiemy 1-1 Kiełbasa - Kuras; Rozbórz - Nowosielce 5-4 Skupień 3, Jadam 2 - Piątek, Pacuła 3; BG Team - Jucha Team 1-4 Pelc - Krupa 3; FC Chemiplast - Juniorzy 4-4 Drzystek 4 - Gurak, Zając, Polak 2; Golden Team - IPA Przeworsk 5-6 Kaniewski 2, Szular, Domka 2 - Wołowiec, Szylar, Kiszka, Gurak; Groszek - Los Warkos 4-2 samobójcza, Misiło, Leszczyński, Kiełbasa - Botwina, Dryla. Zaległe mecze: Los Warkos - Juniorzy 5-1; Rozbórz - BG Team 1-6.

    Na fotelu lidera pozostał Jucha Team, zaś w klasyfikacji strzelców lideruje Łukasz Kowal (Groszek) z 14 bramkami.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Tabela Klasy O Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Pruchnik 10 24 26-9
    2. Skołoszów 10 23 18-9
    3. Lubaczów 10 21 19-11
    4. Święte 10 19 14-5
    5. Ostrów 10 16 21-14
    6. Czuwaj 10 16 16-11
    7. Kańczuga 10 15 15-16
    8. Grochowce 10 14 18-14
    9. Stubno 10 13 10-9
    10. Morawsko 10 12 9-11
    11. Hurko/Hureczko 10 12 12-20
    12. Radymno 10 10 15-18
    13. Gniewczyna 10 10 16-17
    14. Kaszyce 10 7 10-17
    15. Grzęska 10 5 12-28
    16. Wielkie Oczy 10 5 8-31
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Jarosław

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Kidałowice 10 27 34-12
    2. Pawłosiów 10 25 30-6
    3. Pełkinie 10 25 36-12
    4. Węgierka 10 19 18-13
    5. Wietlin 10 18 24-16
    6. Laszki 10 17 22-17
    7. Piwoda 10 15 23-11
    8. Szówsko 10 11 16-15
    9. Cieszacin Wielki 10 11 13-17
    10. Chłopice 10 11 16-23
    11. Sośnica 10 10 22-27
    12. Manasterz 10 9 13-24
    13. Łowce 10 8 16-33
    14. Munina 10 8 14-35
    15. Dobkowice 10 7 14-33
    16. Tuchla 10 5 14-31
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Orły 10 26 32-8
    2. Torki 10 25 30-8
    3. Batycze 10 25 42-9
    4. Żurawica 10 20 25-13
    5. Jaksmanice 10 18 22-18
    6. Dubiecko 10 18 34-18
    7. Maćkowice 10 17 17-12
    8. Huwniki 10 17 22-11
    9. Leszno 10 15 28-20
    10. Pikulice 10 10 17-21
    11. Kosienice 10 9 21-40
    12. Krówniki 10 8 14-19
    13. Nakło 10 7 16-39
    14. Medyka 10 6 10-33
    15. Olszany 10 4 15-38
    16. Trójczyce 10 3 11-49
    1: awans, 14-16: spadek

    Tabela Klasy A Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Rożniatów 9 22 34-7
    2. Łopuszka 9 22 25-7
    3. Urzejowice 9 22 16-7
    4. Zarzecze 9 21 26-11
    5. Gorzyce 9 19 26-14
    6. Gać 9 16 19-13
    7. Jagiełła 9 10 16-23
    8. Krzeczowice 9 9 19-17
    9. Babice 9 8 11-16
    10. Majdan 9 8 8-16
    11. Rozbórz 9 8 13-23
    12. Gorliczyna 9 5 12-24
    13. Mirocin 9 5 12-27
    14. Świętoniowa 9 4 11-43
    1: awans, 14: spadek

    Tabela Klasy A Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Narol 9 20 28-9
    2. Młodów 9 20 22-11
    3. Krowica 9 20 17-9
    4. Cewków 9 19 21-6
    5. Stary Dzików 9 15 19-8
    6. Cieszanów 9 14 19-16
    7. Horyniec 9 13 18-16
    8. Lisie Jamy 9 11 12-16
    9. Futory 9 10 14-20
    10. Basznia Dolna 9 9 16-24
    11. Oleszyce 9 8 17-23
    12. Płazów 9 8 17-32
    13. Wólka Krowicka 9 6 14-22
    14. Łukawiec 9 4 11-33
    1 awans 13-14 spadek

    Tabela Klasy B Jarosław I

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Jankowice 8 22 42-11
    2. Makowisko 8 18 25-11
    3. Surochów 8 17 31-10
    4. Rokietnica 8 15 26-19
    5. Wierzbna 8 14 16-11
    6. Wola Buchowska 8 8 14-15
    7. Jodłówka 8 7 15-21
    8. Hawłowice 8 6 18-30
    9. Rudołowice 8 6 13-38
    10. Koniaczów 8 3 6-39
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Jarosław II

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Przedmieście 7 18 19-7
    2. Młyny 8 18 18-8
    3. Zabłotce 7 13 27-12
    4. Wysocko 7 16 21-9
    5. Nienowice 7 13 26-6
    6. Michałówka 8 13 27-20
    7. Korzenica 7 9 24-18
    8. Łazy 7 6 12-24
    9. Duńkowice 8 6 17-19
    10. Chotyniec 7 3 7-24
    11. Zaleska Wola 7 0 4-55
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przeworsk

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Nowosielce 8 24 27-7
    2. Siennów 7 16 21-7
    3. Maćkówka 7 16 16-10
    4. Rozbórz Długi 8 11 18-12
    5. Sietesz 8 11 11-12
    6. Niżatyce 6 10 14-6
    7. Studzian 7 9 13-20
    8. Manasterz 7 7 14-25
    9. Tryńcza 7 6 12-19
    10. Żurawiczki 6 4 7-14
    11. Pantalowice 7 0 8-29
    1-2: awans

    Tabela Klasy B Przemyśl

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Fredropol 8 24 34-2
    2. Wyszatyce 7 17 17-5
    3. Kalników 7 15 24-9
    4. Orzechowce 8 12 16-15
    5. Zadąbrowie 8 11 16-20
    6. Bircza 7 9 9-11
    7. Ujkowice 7 9 12-14
    8. Niziny 7 7 15-25
    9. Bolestraszyce 7 6 9-12
    10. Łuczyce 7 3 10-33
    11. Nehrybka 7 2 11-27
    1-3 awans

    Tabela Klasy B Lubaczów

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Antoniki 8 21 29-14
    2. Zapałów 8 19 27-9
    3. Dachnów 8 15 24-24
    4. Cetula 8 13 23-14
    5. Ruda Różaniecka 8 12 18-14
    6. Mołodycz 8 11 14-19
    7. Zalesie 8 8 7-12
    8. Stary Lubliniec 8 8 13-19
    9. Opaka 8 7 13-19
    10. Zabiała/Stare Sioło 8 1 8-32
    1-2 awans

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    NAUCZYCIEL NA MEDAL

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie