Puchar CEV siatkarzy. Asseco Resovia gra rewanż z Vojvodiną...

Puchar CEV siatkarzy. Asseco Resovia gra rewanż z Vojvodiną Nowy Sad. Wystarczy jej wygrać dwa sety, by awansować do ćwierćfinału [LIVE]

Aktualizacja:

Blok, już tradycyjnie, ma być mocna stroną Asseco Resovii.

Blok, już tradycyjnie, ma być mocna stroną Asseco Resovii. ©Krzysztof Łokaj

Siatkarze Asseco Resovii dziś o godzinie 18 zmierzą się w meczu rewanżowym 1/8 finału Pucharu CEV z Vojvodiną Nowy Sad. Resoviacy chcą w nich zajść jak najwyżej, w pierwszym spotkaniu ograli Serbów na wyjeździe 3:1 i są murowanym faworytem rewanżu. Wystarczy im wygrać dwa sety!

• Asseco Resovia Rzeszów - VojvodinaSeme Novi Sad 3-0

• 25-21 Potrójny blok na Miranie Kujundzicu kończy trzeciego seta i cały mecz.

• 24-21 Jochen Schops zdobywa punkt z prawego skrzydła, Asseco Resovia ma pierwszą piłkę meczową, o czas prosi jeszcze szkoleniowiec Vojvodiny

• 23-21 Kolejny autowy serwis zawodnika Vojvodiny

• 21-20 Był tam w obronie Masłowski, ale piłka po jego interwencji wychodzi w aut

• 22-20 W aut serwują goście

• 21-20 Wbija gwoździa Stevanovic

• 21-19 Przechodzącą piłkę wykorzystuje Kędzierski