Puchar Polski. Wyniki półfinałów na szczeblu okręgu Jarosław

Grzegorz Kostka
Przemysław Ślarski (Sokół Sieniawa), trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki
Przemysław Ślarski (Sokół Sieniawa), trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki Grzegorz Kostka
W finale Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Jarosław spotka się beniaminek IV ligi Wólczanka Wólka Pełkińska z beniaminkiem III ligi JKS Jarosław.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa 3-0 (2-0)
Bramki: Duży (11), K. Pietluch (23, 53) - Jędryas (90).

Wólczanka od pierwszych minut dominowała na boisku czego efektem były dwie szybko strzelone bramki. Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie, lecz piłka po strzale Marka Rybkiewicza z rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce bramki Sokoła.

Goście śmielej zaczęli sobie poczynać dopiero po przerwie, jednak bramka strzelona przez Krzysztofa Pietlucha na 3-0 praktycznie przesądziła losy spotkania.

Granica Stubno - JKS Jarosław 2-4 (1-3)
Bramki: Cwynar (40), Błaszczyk (75-wolny) - Bańka (18-karny), Wolan (21), P. Kłak (25), Ozibko (70-samob).

JKS sprawę awansu załatwił praktycznie w pierwszych 25 minutach, a dokładnie między 18 a 25 minutą, gdy goście zdobyli trzy gole. Co prawda przed przerwą Granica zdołała zdobyć gola, jednak po przerwie nie była wstanie odrobić strat poniesionych przed przerwą.