0 1 połowa

Warta Poznań

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Warta Poznań wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice i wskoczyła na pozycję lidera kosztem Radomiaka Radom.

• Kapitan Warty wyskoczył najwyżej do dośrodkowania i głową pokonał Mateusza Górskiego. Jeśli takim wynikiem zakończy się spotkanie, Warta będzie liderem 1 Ligi!

• GOOOOOOOL! BARTOSZ KIELIBA!

• Zmiana w drużynie Warty. Schodzi Janicki, a na boisku pojawia się Laskowski.

• Rybicki w miejsce Jakóbowskiego.

• Jakóbowski nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Otrzymał za to żółtą kartkę.

• Zmiana w drużynie Puszczy: z boiska schodzi Stefanik, na boisku pojawia się Nowak.

• Hubert Tomalski otrzymuje kartkę za taktyczny faul.

• Pierwsze 10 minut drugiej połowy i gospodarze nie mogą stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzelenia gola.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka

• Jakub Kiełb znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego strzelił na 1:0 dla gości. Jak odpowie Puszcza?

• GOOOOOL! JAKUB KIEŁB daje prowadzenie Warcie!

• Ruszyli z kontratakiem gospodarze, wymienili kilka szybkich podań na połowie rywali, ale Łukasz Trałka udaremnił ten atak skutecznym przejęciem.

• Zaczynamy spotkanie!

• Puszcza z Wartą zagra w ramach 13. kolejki. Mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z uwagi na powołania do kadr młodzieżowych.

• Warta o przełamanie powalczy w Niepołomicach. Jej przeciwnik, Puszcza, w weekend wygrał z GKS-em Tychy 2:1. Tym samym zaliczył pierwsze zwycięstwo od 7 września i meczu z Wigrami Suwałki (3:2).

• Po bezbramkowym remisie z Chrobrym Głogów Warta straciła punkty. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 2:3. Według Michała Jakóbowskiego zabrakło po prostu minut. Jego kontaktowa bramka padła w końcu w 78 minucie, a Mateusz Kupczak ustalił wynik w 87.

• W tym miesiącu drużyna Piotra Tworka wypada blado. Czy pierwsze zwycięstwo zaliczy za trzecim podejściem?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Warta Poznań!