Nietypowa sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. W czwartek radni zebrali się, aby obradować nad pomocą dla firm wz. z epidemią koronawirusa. Rajcy wyposażeni w maseczki zostali rozsadzeni w Dużej Sali Narad. Zobaczcie zdjęcia!
Łukasz Solski
Nietypowa sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. W czwartek radni zebrali się, aby obradować nad pomocą dla firm wz. z epidemią koronawirusa. Rajcy wyposażeni w maseczki zostali rozsadzeni w Dużej Sali Narad. Zobaczcie zdjęcia!
Marlena Maląg o programach dla seniorów - iPolitycznie plus
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
G
Gość
Kilka dni wcześniej wygadywali to co im ślina na język przyniesie a teraz maseczki w barwach narodowych na ich twarzach.- A może tak ścierkę do wycierania podłogi na twarz zamiast tych maseczek? Niema zgody na to aby barwami narodowymi (maseczki ) zasłaniać sobie fałszywe gęby!
R
Ronin
Witam,
Czy tak powinno się eksponować nasze narodowe barwy tak jak to robią radni.
Od małego uczyli mnie żeby szanować barwy ale to raczej się do tego nie zalicza. Hańba