Michał Nowak
Radomiak Radom pokonał w sobotę w efektowny sposób Resovię 5:0.
Radomiak Radom pokonał w sobotę w efektowny sposób Resovię 5:0. Michał Nowak
W sobotę piłkarze Radomiaka Radom w efektowny sposób pokonali u siebie Resovię 5:0. Zobaczcie jak padały bramki w tym spotkaniu!

Przypomnijmy, wynik meczu otworzył w 18 minucie Damian Szuprytowski, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Bruno Luz. W drugiej połowie zieloni dołożyli kolejne trzy gole. W 80 minucie pięknym strzałem z dystansu popisał się Maciej Filipowicz, chwilę później do siatki z najbliższej odległości trafił Leandro, a wynik ustalił Patryk Winsztal.

- Radomiak Radom - Resovia Rzeszów 5:0. Zieloni zdeklasowali rywali.
- Radomiak Radom - Resovia Rzeszów. Obszerna galeria zdjęć z meczu 11. kolejki piłkarskiej drugiej ligi
- Radomiak Radom - Resovia. Konferencja prasowa po meczu 11. kolejki piłkarskiej drugiej ligi

Materiał oryginalny: Radomiak Radom - Resovia Rzeszów. Zobacz jak padały bramki w meczu 11. kolejki drugiej ligi - Echo Dnia Radomskie