IV liga. Niespodziewana porażka Oskara Przysucha. Drogowiec Jedlińsk walczył, ale punkty stracił w końcówce

Sylwester Szymczak
W środę rozegrana została 27 kolejka IV ligi mazowieckiej. Dość niespodziewanie ważne punkty stracił Oskar Przysucha.

Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 0:2 (0:2)
Bramki: Papiernik 13, 34
Oskar: Wieczorek - Wicik, Bogołębski, Janik, Knap, Moskwa, Machajek, Czarnota, Nogaj, Bojanowicz, Jaczewski.

Na boisku w Drzewicy zmierzyły się dwie ekipy, które walczą o utrzymanie. Po tym spotkaniu Wilga ma 32 punkty, przeskoczyła w tabeli Oskara, który zgromadził 30 oczek i nadal nie może być pewny utrzymania.

Dwie bramki już w pierwszej połowie zdobył Sebastian Papiernik. Mimo wielu sytuacji przysuszanie nie potrafili odrobić straty.
W sobotę Oskar jedzie na ciężki mecz z MKS Piaseczno.

KS Raszyn - Drogowiec Jedlińsk 3:1 (1:1)
Bramki: M. Tarnowski 35, Matalya 75, Grochala 84 - Zenik 31

Drogowiec zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale w każdym meczu stara się walczyć i cieszyć czwartą ligą jak najdłużej. W Raszynie drużyna objęła prowadzenie, ale cieszyła się nim tylko kilka minut.

Niestety Drogowiec słabo zagrał ostatni kwadrans meczu. Stracił dwie bramki i wrócił do domu bez punktów.

W innych meczach: KS CK Troszyn - KTS Weszło Warszawa 1:1, Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 0:2, Józefovia Józefów - Ząbkovia 2:2, Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ursus Warszawa 1:4, Mszczonowianka - Mazur Karczew 3:1, Sokół Serock - Wisła II Płock 0:3, Hutnik Warszawa - Marcovia Marki 1:0.