Rafał Wilk zaczął nowy sezon od wygranych

mił
Rafał Wilk w Abu Dhabi.
Rafał Wilk w Abu Dhabi. Organizator
Bardzo dobrze nowy sezon zaczął Rafał Wilk. W Emiratach Arabskich najpierw wygrał w wyścigu na 5 km, a na następnie okazał się najlepszy w European Handcycycling Circut w Abu Dhabi.

Rafał Wilk dystans 16,5 km pokonał w czasie 25:41.41 i nad drugim zawodnikiem Heinzem Fraiem miał minutę przewagi. W drugim starcie tego dnia odbywającym się w formule 1 godzina + 1 okrążenie również okazał się najlepszy i już na początku sezonu został liderem Pucharu Europy. - Bardzo się cieszę z tych zwycięstw - mówił pan Rafał.

- Po takim otwarciu sezonu optymistycznie patrzę na kolejne starty, a dzięki wieloletnim sponsorom, takim jak SPAR Polska, mogę bez problemu stawiać czoła nowym wyzwaniom - dodawał.