sportowy
    Ranking: to jest sezon Czarnych Jasło

    Ranking: to jest sezon Czarnych Jasło

    luci

    Nowiny

    Aktualizacja:

    Nowiny

    Ranking: to jest sezon Czarnych Jasło
    Trudno uwierzyć żeby Rankingu Piłkarskiego Nowin w IV lidze nie wygrał jeden z piłkarzy Czarnych Jasło. Zespół jest najlepszy w lidze, a piłkarze prowadzą w naszym zestawieniu.
    Ranking: to jest sezon Czarnych Jasło
    Na czele wciąż jest Sławomir Kwiek, do bramkarza jaślan dołączył jego klubowy kolega z ataku Dawid Cempa.
    Jakby tego było mało na 3. miejscu mamy Dariusza Brągiela, który zimą przeniósł się z Jasła do Resovii i zdarza mu się zagrać w rezerwach.

    Największym zagrożeniem dla tego trio jest doświadczony Bartosz Zołotar. Coraz niżej z kolei stoją akcje Tomasza Pietrasiewicza.

    XV RANKING PIŁKARSKI NOWIN - IV liga:

    1. Sławomir Kwiek, Dawid Cempa (obaj Czarni Jasło) - średnia 6,05 pkt/mecz;
    3. Dariusz Brągiel (Resovia II/ Czarni) - 6,00;
    4. Bartosz Zołotar (Rzemieślnik Pilzno) - 5,94;
    5. Tomasz Pietrasiewicz (Crasnovia Krasne) - 5,90;
    6. Łukasz Bieniasz (Czarni) - 5,82;
    7. Piotr Badowicz (Cosmos Nowotaniec), Radosław Sykała (Orzeł), Rafał Leśniowski (Rzemieślnik) - 5,80;
    10. Konrad Kukowski (Czarni) - 5,79;


    11. Dariusz Bernacki (Czarni),- 5,76;
    12. Sławomir Rozborski (Crasnovia), Rafał Murawski (Pogoń) - 5,75;
    14. Daniel Popiela (Rzemieślnik Pilzno) - 5,74;
    15. Robert Kurosz (Pogoń) - 5,71;
    16. Tomasz Warzocha (Stal ND) - 5,69;
    17. Damian Juda (Kantor) - 5,68;
    18. Adrian Szczepański (Crasnovia), Krystian Pydych (Rzemieślnik) - 5,67;
    20. Paweł Joniec (Crasnovia), Witold Baran (Crasnovia), Marcin Szmuc (Pogoń) - 5,65;

    23. Michał Wilczyński (Rzemieślnik) - 5,63;
    24. Maciej Łoch (Cosmos), Paweł Setlak (Czarni) - 5,60;
    26. Wojciech Mędrek (Rzemieślnik) - 5,57;
    27. Dariusz Jęczkowski (Cosmos), Grzegorz Flasza (Wisłoka) - 5,53;
    29. Paweł Kędzierski (Crasnovia), Miłosz Lewandowski (Orzeł), Mariusz Olcha (Piast) - 5,50;
    32. Tomasz Dziobek (Czarni), Maciej Tworzydło (Orzeł), Łukasz Różnowski (Stal ND) - 5,47;
    35. Łukasz Psioda (Igloopol), Piotr Krawczyk (Resovia II) - 5,45;
    37. Piotr Góra (Resovia II), Andrzej Dudziak (Stal ND) - 5,44;
    39. Mirosław Pokrywka (Rzemieślnik) - 5,43;
    40. Igor Łuc (Kantor) - 5,41;

    41. Piotr Chrząszcz (Czarni), Mateusz Jurczak (JKS) - 5,40;
    43. Konrad Maczuga (Czarni), Jacek Mitek (Rzemieślnik) - 5,38;
    45. Szymon Gołda (Cosmos), Daniel Furtak (Kantor), Mariusz Woś (Pogoń), Piotr Codello (Resovia II) - 5,37;
    49. Marek Florek (Orzeł), Paweł Zięba (Orzeł), Arkadiusz Dąbek (Pogoń), Tomasz Barycza (Wisłoka) - 5,35;

    53. Michał Serafin (Kantor), Marcin Iwański (Piast Tuczempy), Dawid Bielatowicz (Wisłoka) - 5,33;
    56. Adrian Burak (Crasnovia), Bogusław Sierżęga (Pogoń/Piast) - 5,32;
    58. Piotr Marut (Stal ND) - 5,31;
    59. Patryk Broda (Orzeł), Marcin Pietrucha (Resovia II) - 5,30;

    61. Paweł Majka (Cosmos), Michał Śmietana (Cosmos), Paweł Drapała (Crasnovia), Wiktor Kossak (Pogoń), Wojciech Pilawa (Żurawianka) - 5,29; 64. Micek (Igloopol) - 5,27; 65. Piotr Bubiłek (Pogoń) - 5,25; 66. Arkadiusz Kłodowski (Cosmos), Janusz Lesiak (Rzemieślnik), Marcin Kowal (Stal ND) - 5,24; 69. Wojciech Dudek (Stal ND), Krzysztof Orzech (Wisłoka/Rzemieślnik) - 5,22; 71. Konrad Domoń (Resovia II), Marcin Górak (Crasnovia), Mateusz Urbaniak (Stal ND) - 5,21; 74. Łukasz Czub (Piast) - 5,20; 75. Adrian Brzostowski (Igloopol), Ciupak (Kantor), Dmytro Duvakin (Piast), Tomasz Tragarz (Rzemieślnik) - 5,14; 79. Krzysztof Zalewski (Kantor), Marcin Smężeń (Crasnovia) - 5,13; 81. Piotr Mikulski (Wisłoka/Igloopol), Andrij Vaskovets (JKS), Dominik Bucior (Pogoń), Szymon Serafin (Stal ND) - 5,11; 85. Damian Socha (Igloopol), Bartłomiej Raba (JKS), Jacek Maciorowski (Kantor) - 5,10; 88. Piotr Sojecki (Kantor), Paweł Załoga (Polonia Przemyśl/JKS), Tomasz Osipa (Sokół) - 5,07; 91. Kamil Adamczyk (Wisłoka/Igloopol), Damian Halz (Igloopol) - 5,06; 93. Piotr Syguła (Igloopol), Marcin Drabik (Sokół) - 5,05; 95. Damian Parys (Crasnovia), Dawid Rokita (Igloopol), Dominik Sas (Piast), Andrij Muzyczuk (Piast), Paweł Ślęzak (Resovia II), Paweł Nowak (Stal ND), Hanson Kumah-Doe (Wisłoka), Sebastian Wolak (Wisłoka) - 5,00; 103. Grzegorz Gierczak (Żurawianka) - 4,95; 104. Josef Gazda (Cosmos) - 5,93; 105. Paweł Bartnik (JKS), Kamil Kobylarz (Kantor) - 4,88; 107. Arkadiusz Gosa (Polonia/JKS) - 4,87; 108. Mariusz Błaszczyk (Czuwaj) - 4,86; 109. Krzysztof Jabłoński (Sokół) - 4,85; 110. Łukasz Tyrawski (Żurawianka) - 4,84; 111. Sergiej Sawczuk (Pogoń) - 4,83; 112. Kamil Machnik (Igloopol), Karol Wota (Piast) - 4,80; 114. Tomasz Pasaj (Piast) - 4,79; 115. Kamil Zięba (Wisłoka) - 4,78; 116. Tomasz Kud (Piast) - 4,76; 117. Marek Rybkiewicz (Czuwaj), Michał Jędryka (Orzeł) - 4,75; 119. Sebastian Pisarek (Igloopol) - 4,71; 120. Marcin Szeser (Sokół) - 4,67; 121. Jakub Sochacki (Czuwaj), Łukasz Zając (Czuwaj) - 4,65; 123. Maciej Piłat (Wisłoka) - 4,64; 124. Krystian Biały (Żurawianka), Rajmund Gorczyca (Żurawianka) - 4,63; 126. Michał Puńko (JKS) - 4,61; 127. Damian Kania (JKS) - 4,59; 128. Damian Górniak (Sokół), Bednarz (Sokół), Krystian Gręda (Żurawianka) - 4,53; 131. Rafał Kilian (Czuwaj), Kubas (JKS) - 4,47; 133. Mateusz Trawka (Czuwaj) - 4,45; 134. Adam Szczęsny (Żurawianka) - 4,44; 135. Arkadiusz Kocaj (Czuwaj), Bartłomiej Gliniak (JKS), Krzysztof Myćka (Pogoń) - 4,43; 138. Jakub Adamski (Czuwaj) - 4,42; 139. Dawid Krasoń (Sokół) - 4,37; 140. Krzysztof Banaś (Żurawianka) - 4,35; 141. Przemysław Wlizło (Sokół) - 4,29; 142. Maciej Sobczak (JKS) - 4,28; 143Jacek Cwynar (Czuwaj) - 4,13; 144. Waldemar Kurasiewicz (Sokół) - 3,81.

    * w rankingu uwzględniamy średnie meczowe tylko piłkarzy, którzy byli notowani, w co najmniej 2/3 meczów.

    Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

    Tabela 4 ligi podkarpackiej

    LP drużyna mecze punkty bramki
    1. Polonia 12 29 26-8
    2. Izolator 12 26 23-12
    3. Wisłoka 12 25 25-8
    4. Ekoball Stal 12 23 24-9
    5. Rzemieślnik 12 22 27-18
    6. Piast 12 22 23-18
    7. Wisłok 12 22 21-17
    8. Wiązownica 12 21 25-15
    9. JKS 12 20 17-13
    10 Igloopol 12 16 20-23
    11. Karpaty 12 16 11-14
    12. Sokół Nisko 12 10 12-24
    13. Orzeł 12 12 10-22
    14. Stal 12 11 11-23
    15. Sokół Kolbuszowa Dolna 12 8 18-27
    16. Błękitni 12 8 16-26
    17. Przełom 12 6 8-24
    18. Watkem Korona 12 5 10-26
    1: awans, 15-18: spadek

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    Najlepsze produkty Podkarpacia

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    SAMORZĄDOWIEC PODKARPACIA Wyniki głosowania!

    "Przebój sezonu" - komedia omyłek w listopadzie w Rzeszowie