Regionalny Puchar Polski. Grano w okręgu Jarosław i Podokręgu Stalowa Wola

Sec, Micz
W środę piłkarze rywalizowali również w Regionalnym Pucharze Polski.

Okręg Jarosław

Do Pogoni-Sokół Lubaczów, JKS Jarosław, MKS Kańczugi, Orła Przeworsk, Sanoczanki, Święte i Granicy Stubno, dołączyły drużyny Wólczanki Wólka Pełkisńka i Sokoła Sieniawa.

WYNIKI: Santos Piwoda – Sokół Sieniawa 0:10 (0:2); Gorliczanka Gorliczyna – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:13 (0:3) Kowal, Czop trzy, Dusiło trzy, Podstolak, Łazarz, Lorek, Pietluch trzy. Pozostałe mecze rozegrano we wcześniejszych terminach. Kolejna runda wstępnie planowana jest na 29 września.

Podokręg Stalowa Wola

Bardzo emocjonujący do ostatnich minut był pojedynek Sokoła Nisko ze Stalą Nowa Dęba. Stal w ostatnich minutach zdobyła dwa gole i przechyliła szalę wygranej na swoją korzyść. 3-ligowa Siarka Tarnobrzeg nie dała żadnych szans Unii Nowa Sarzyna.

WYNIKI: Olimpia Pysznica – San Kłyżów 4:2; Unia Nowa Sarzyna – Siarka Tarnobrzeg 0:7 Zawiślak, Agudo dwie, Stefanik, Janeczko, Mróz, Orzechowski; Sokół Nisko – Stal Nowa Dęba 3:4 (2:2) dla gości Nowak, Wilk, Serafin, Paco; KS Jarocin – LZS Zdziary 2:4 (0:4) dla gospodarzy Pławiak, Golec; Sparta Jeżowe – Pogoń Leżajsk 1:3 (0:0) Drożdżal, Gronowicz, Fusiarz. Mecz Stal Gorzyce – Stal Stalowa Wola odbędzie się 28 września, mecz LZS Żabno – Sokół Kamień odbędzie się 22 września.