Regionalny Puchar Polski Jarosław. JKS Jarosław i Wólczanka Wólka Pełkińska w finale

kostek
Paweł Hass (na pierwszy planie) bramki nie zdobył, ale jego JKS pewnie pokonał Sokoła Sieniawa i awansował do finału Pucharu Polski. Grzegorz Kostka
JKS Jarosław i Wólczanka Wólka Pełkińska spotkają się w finale Regionalnego Pucharu Polski Jarosław.

JKS w meczu rozegranym w Jarosławiu pokonał trzecio ligowego Texom Sokół Sieniawa. Gospodarze szybko zdobyli gola, bo już w 10 minucie. Sokół odgryzł się tuż po przerwie, jednak kolejne trzy bramki zdobyli zawodnicy z Jarosławia i pewnie wygrali pucharowy mecz. W drugim meczu Wólczanka pokonała Pogoń-Sokół Lubaczów. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a goście z Wólki zdobyli ich aż pięć.

JKS Jarosław - Texom Sokół Sieniawa 4:1 (1:0) Aksamit 10, Bartnik 53, Hass 64, Ptasznik 90+1 - Kaczyński 50

Pogoń-Sokół Lubaczów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:5 (0:0) Dawidowicz - Maruszka, Podstolak dwie, Wach, Peda.