Regionalny Puchar Polski w podokręgach Rzeszów/Dębica. Sawa Sonina wygrała na wyjeździe z HALO Hyżne 3:1 [ZDJĘCIA]

Marcin Trzyna
Wyniki środowych meczów Regionalnego Pucharu Polski w podokręgach Rzeszów/Dębica:HALO Hyżne (niebieskie koszulki) - Sawa Sonina 1:3 (0:2)Wola Dalsza - Głogovia Głogów Małopolski 2:3Janovia Janowiec - Strażak Grochowe 2:4Występująca w klasie okręgowej Sawa Sonina wygrała w środowym spotkaniu II rundy Regionalnego Pucharu Polski z HALO Hyżne 3:1. Do przerwy goście prowadzili 2:0. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania. Marcin Trzyna
Występująca w klasie okręgowej Sawa Sonina wygrała w środowym spotkaniu II rundy Regionalnego Pucharu Polski z HALO Hyżne 3:1. Do przerwy goście prowadzili 2:0. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.