Regionalny Puchar Polski: Zacięte boje w Tuczempach i Pruchniku [WYNIKI WTORKOWYCH MECZÓW]

W Przeworsku Sokół Sieniawa pokonał Orła
W Przeworsku Sokół Sieniawa pokonał Orła G. Kostka
Pięć spotkań Regionalnego Pucharu Polski odbyło się we wtorek na Podkarpaciu. Promocję do kolejnej rundy m.in. 3-ligowcy Sokół Sieniawa i KS Wiązownica.

Okręg Jarosław * 2 runda

Niespodzianek nie było. 3-ligowy Sokół Sieniawa pewnie ograł w Przeworsku Orła, wykorzystując błędy defensywy gospodarzy. KS Wiązownica nie miała litości dla Hetmana Laszki, aplikując mu pięć goli. Zacięty mecz rozegrano w Tuczempach. JKS bramkę na wagę awansu zdobył w końcówce meczu.

Start do przerwy prowadził trzema bramkami, jednak po przerwie dał sobie strzelić cztery gole i odpadł z dalszej rywalizacji. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w innych terminach. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano teoretycznie na 14 września.

Orzeł Przeworsk (czerwone stroje) przegrał z Texom Sokół Sieniawa w 2 rundzie regionalnego Pucharu Polski.

Regionalny Puchar Polski Jarosław. Orzeł Przeworsk przegrał ...

Piast Tuczempy – JKS Jarosław 2:3 (1:1) Iwański 45, Broda 68 – Stankiewicz 24-karny, Pilch 60, Chrupcała 86;
Hetman Laszki – KS Wiązownica 1:5 (0:3) Kuta – A. Kasia, Gierczak, Janiczak, Rop dwie;
Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa 0:4 (0:2) Twardowski 8, Wolak 12, Kojder 47, Pikiel 90;
Start Pruchnik – Promyk Urzejowice 3:4 (3:0) Znamieńczyków dwie, Ślimak - Bochnak, Drabik, Dzimira, Al. Kondracki;